Otel Narçiçeği Alaçatı Yeni Adresinde Sizi Bekliyor, Konaklama Önerileri

Otel Narçiçeği Alaçatı Yeni Adresinde Sizi Bekliyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Otel Narçiçeği Alaçatı Yeni Adresinde Sizi Bekliyor

Alaçatı'nın merkezinde yer alan Otel Narçiçeği Alaçatı, yeni taşındığı binası ile 2011 yılına girerken kabuk değiştirdi. Değişmeyen en güzel yanı ise yetkililerin sımsıcak ilgisi...

İstanbullu Ağaoğlu Ailesi’nin işlettiği Otel Narçiçeği Alaçatı, 6 odadan oluşan samimi bir tesis. Ev sahiplerinin içten ilgisi ile bir otelden çok bir komşunun evindeki ilgiyi yakalayacağınız Otel Narçiçeği Alaçatı’nın 2 odası giriş katta yer alırken, 4 adet odası ise üst katta yer alıyor.

Alaçatı sörf merkezine sadece 5 km uzaklıkta olan Otel Narçiçeği Alaçatı’ya ulaşım beldenin hemen her yerinden rahatlıkla sağlanabiliyor. Üstelik denizden ne zaman gelirseniz gelin, 24 saat sıcak su imkânı da otelde sizi bekliyor.

Denizin üstü değil de altı daha çekici geliyorsa Otel Narçiçeği Alaçatı’nın düzenlediği turlarla 8 km uzaklıktaki Dalyanköy’e gidebilirsiniz. Dalış eğitiminiz olsun ya da olmasın tatilinizde derinleri keşfedebilirsiniz.

Narçiçeği Alaçatı

Eğer balık tutmaya merakınız varsa Otel Narçiçeği Alaçatı size bu imkânı da sunuyor. Balıkçı limanına servisleri ile götürüp tekne ile denizlere açılmanızı sağlıyor. Eğer birkaç gününüz varsa ve tarihi yerleri gezmek istiyorsanız Efes Antik Kenti, Meryemana, Kuşadası, Selçuk ve Şirince’ye düzenlenen turlara da katılabilirsiniz.

Narçiçeği Otel Alaçatı, sizin için bir tatili değerli kılabilecek birçok etkinliği organize ediyor. Size ise sadece otel rezervasyonunuzu yaptırmak kalıyor…

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)