Olimpos'ta Yoga ve Meditasyon Oteli: Olympos Angels Garden, Türkiye

Olimpos'ta Yoga ve Meditasyon Oteli: Olympos Angels Garden

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Olimpos'ta Yoga ve Meditasyon Oteli: Olympos Angels Garden

Korunmuş bir doğa, masmavi sular, antik şehir ve mitlerden gelen ismiyle Olimpos, ruhunu dinlendirmek isteyenlerin öncelikli adresi.

Ülkemizde ruhunuzu dinlendirmek için gidebileceğiniz yer çok, kimi kuzeydeki çay bahçelerinde, kimi batıdaki saklı koylarda, kimi ise doğunun tarihinde saklı. Klasik haline gelen yerlerden biri de Olimpos.

Olimpos'ta tesisler genellikle sadece yaz aylarında hizmet verirken, Olimpos'un doğasını yaz kış misafirlerine sunmak isteyen Olympos Angels Garden yıl boyunca hizmet veriyor.

Olympos Angels Garden'ı diğer tesislerden ayıran özelliklerinin başında ise, sahip olduğu yoga, trekking ve meditasyon salonları geliyor. Özellikle güzel havalarda 14 dönümlük açık bahçesi yoga ve meditasyon yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Tesis yetkilisi Ergül Bey, “'Burada sessizlik ve doğallık var, meditasyon için özel bir ortam bulunuyor, daha çok gerçekten dinlenmek isteyenler ziyaret ediyor.”' şeklinde özetliyor.

Yoga, trekking ve meditasyon gruplarının yanı sıra, iş grupları da Olympos Angels Garden'ı tercih ediyor. 2 adet çok amaçlı toplantı salonu bulunan tesiste, toplantıda ihtiyacınız olabilecek birçok ekipman da bulunuyor.

Olympos Angels Garden'da konaklama müstakil bungalowlarda gerçekleştiriliyor. Tesiste aynı zamanda yüzme havuzu, Türk hamamı, wellness ve masaj salonunun da bulunduğunu eklemeden geçmeyelim. Olympos Angels Garden ile sadece yaz aylarında değil kış aylarında da ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir yer var artık.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)