Odalarınızı Daha Hızlı Satmak İçin 7 Altın Tavsiye, Türkiye

Odalarınızı Daha Hızlı Satmak İçin 7 Altın Tavsiye

3 Yorum

Faydalı Bilgiler Bengi Alkaya

Odalarınızı Daha Hızlı Satmak İçin 7 Altın Tavsiye
Sezonun en yoğun olduğu dönem kapıda. Yıl boyunca misafirlerinizi en konforlu şekilde ağırlamak için tesisinizde yaptığınız tüm yenilikler ve düzenlemelerin ardından artık sıra sesinizi duyurmaya geldi. Biz de düşündük ki Neredekal.com'un aktif üyelerinin ve bu yaz nereye gideceğine henüz karar veremeyen tatilcilerin odak noktasında neden sizin tesisiniz yer almasın? Bunun için Neredekal.com'da yer alan otelinizi ön plana çıkarmak, bulduğunuz bölgenin en çok tercih edilen konaklama birimlerinden biri olabilmeniz adına, siz tesis yetkililerini reklam alanlarımız hakkında bilgilendirmek istedik. Reklam alanlarından faydalanarak edinebileceğiniz ayrıcalıklar, daha kazançlı bir tatil sezonu geçirmenizi sağlayacak.

1 – Bölgesel Özel Listeleme

Profil görünümüNeredekal.com'un bölge otelleri sayfasında yer alan bu alan, 1 hafta boyunca hiçbir kritere bağlı kalmadan tesisinizin diğer oteller arasında ön plana çıkmasını sağlar. Sayfayı ziyaret eden kullanıcıların dikkatini çeken tesislerden biri olmanız sizin kısa sürede çok sayıda çağrı ve bunun sonucunda rezervasyon kaydı almanızı sağlayacaktır.

2 – Bölgesel Yatay Banner

Profil görünümüBölge otelleri sayfamızın en üst bölümünde yer alan bu banner, otelleri incelemek için gelen ziyaretçilerin ilk dikkatini çeken alanlardan biri. Otelinize ait ilgi çekici bir görselin yanı sıra sizinle iletişime geçebilecekleri telefon numaranız ve en uygun konaklama fiyatınız ile desteklenen banner alanı ayrıcalıklı bir konumda yer almanızı sağlar.

3 – Ana Sayfa Yatay Banner

Profil görünümüSitemizin en prestijli sayfaları arasında bulunan ana sayfada yer almanızı sağlayacak olan bu banner alanı ise sizi hemen fark edilebilir kılacaktır. Bannerda yer alan telefon numaralarınızdan sizinle iletişime geçebilecek olan kullanıcılar, aynı zamanda tıpkı diğer reklam alanlarında olduğu gibi tek tık ile tesisinizin Neredekal.com üzerinde yer alan profil sayfanıza yönlenebilirler.

4 – Ana Sayfa Vitrin

Profil görünümüEğer ana sayfada hafta boyunca sıralanan “'Haftanın Popüler Otelleri”' arasında otelinizin de yer almasını isterseniz bu reklam alanını tercih edebilirsiniz. Böylece tesisinizin puanlamasını ve en uygun oda fiyatınızı görüntüleyebilecek olan ziyaretçiler kısa sürede sizinle iletişime geçebilirler.

5 – Bölgesel Kare Banner

Profil görünümüDiğer reklam alanlarında olduğu gibi tesisinize ait bir görsel, iletişim bilgileriniz ve en uygun fiyatlı oda seçeneğiniz ile doldurulan bu alan bölge otelleri sayfasının sol kısmında yer alır. En fazla 4 adet tesisin yer alabileceği bu alanın süresi 1 haftadır.

6 – Bölgesel Dikey Banner

Profil görünümüBölge otelleri sayfasının sol tarafında, kare bannerın alt kısmında yer alan dikey banner da tesisinizin iletişim bilgileri, görseli ve en uygun oda fiyatınızı içerir. Bu reklam alanında da en fazla 4 adet tesis listelenir ve kullanıcıların sizi fark edip, kolaylıkla iletişime geçmesi sağlanmış olur.

Bonus: Ana Sayfa Hero

Profil görünümüSiz üye tesislerimizi düşünerek uygulamaya koyduğumuz önemli reklam alanlarımızın sonuncusu ve en yenisi ise Hero. Neredekal.com'a gelen tüm kullanıcıların ana sayfada ilk anda karşılarına çıkacak bir konumda yer alan ve otelinize ait 1920 * 520 boyutlarda büyük bir görselin yer aldığı banner alanından “'HEMEN İNCELE”' seçeneği ile kullanıcılar kolaylıkla Neredekal.com üzerindeki profil sayfanıza ulaşabilirler. Böylelikle otel arayışında olan site ziyaretçilerinin ilk dikkatini çeken ana sayfamızda yer alan oteliniz olacaktır.

Reklam alanları ile ilgili ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse, tüm alanların süresi 1 hafta ile sınırlıdır ve her hafta Pazar 00.00'da başlayıp, onu takip eden bir diğer Pazar günü 00.00'da bitmektedir. Siz de reklam alanları ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve Neredekal.com'da yerinizi ayırtmak için Esra Zeynep Bozkurt ile 0(549) 224 10 05 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

3 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
3
/

-

Gazete, TV gibi reklam vermeniz gerekiyor.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
3
/

-

Denemekte fayda var.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
3
/

-

Etkili olacağını düşünüyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)