Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Neredekal.com'dan Tatil Hediyesi

Neredekal.com'dan Tatil Hediyesi

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 13 Temmuz 2011
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Neredekal.com'dan Tatil Hediyesi

Neredekal.com sizlere harika bir yarışma fırsatı sunuyor!

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte hepimizin aklında bir tatil düşüncesi, bir deniz özlemi... Sadece sevdiklerinizle geçirebileceğiniz keyifli saatler... Bu anları unutulmaz kılmayı, yıllar sonra bu keyifli günleri tekrar yaşamayı siz de istersiniz değil mi?

Öyleyse yanınızda bir adet video kamera olmalı, bebeğinizin ilk adımlarını, belki denizde ilk kulaç atışını kaydetmeli ve yıllar sonra hep birlikte oturup izleme keyfine erişmelisiniz...

Neredekal.com'un "Bebeğim Tatilde" yarışması ile güzel anlarınızı kaydedebileceğiniz bir kameraya sahip olmanız artık çok kolay. Sadece Facebook Neredekal sayfasında doğum yılı 2006 ve sonrasına ait bebeğinizin en güzel fotoğrafını paylaşın ve bebeğinizin güzelliğini bir tek siz değil herkes görsün. En çok sizin bebeğinizin beğenilsin ve biz de size bebeğinizin en değerli anlarını kaydedebileceğiniz bir video kamera hediye edelim.

SONY DCR-SX65E

Tüm anne babaların katılacağı bu yarışmada kazanmak için sadece 1 fotoğraf yüklemeniz yeterli, gerisi bebeğinizin güzel pozuna kalmış. SONY DCR-SX65E model video kamera için haydi şimdi bebeğinizi en iyi anlatan fotoğrafı paylaşın ve sonuçların belirleneceği 15.08.2011 tarihini bekleyin!

...ve biz biliyoruz ki, en güzel bebek sizin bebeğiniz ve siz ebeveynler en güzel hediyelere layıksınız...