Neredekal.com'dan Özel Günübirlik Gezgincilik, Türkiye

Neredekal.com'dan Özel Günübirlik Gezgincilik

Yorum Yok

Gezi Rehberi Kübra Ulutaş

Neredekal.com'dan Özel Günübirlik Gezgincilik
Havaların ısınması ve yasakların da nispeten rahatlatılmasıyla beraber birçok gezgin ufak çapta seyahat planları hazırlamaya koyuldu bile. Biz de sizlere daha fazla nasıl faydalı olabiliriz diye düşündük ve günübirlik gezi rotalarımızı bu yazı altında birleştirmeye karar verdik. Başlamadan ufak bir hatırlatma; maske, mesafe ve temizlik planlarımızın olmazsa olmazı!

Şehirlerin Günübirlik Kaçamak Noktaları

kefkenİstanbul, Bursa, Eskişehir, Ankara ve Antalya gibi büyükşehirlerde yaşıyorsanız eğer çoğu zaman şehir hayatının karmaşasından keşfe çıkmaya vakit dahi kalmıyor. Ancak "yeter evde kaldığımız biraz da gezelim" derseniz Şehirlerin Günübirlik Gezi Rotaları yazımıza göz gezdirip, kendinize bir kaçamak planı hazırlayabilirsiniz.

Bazı destinasyonlar için daha detaylı hazırlanmış gezi rehberlerimiz için ise sizleri şöyle alalım.

1 – Günübirlik Şile Keşfi

şileİstanbul'da Karadeniz'in muhteşem atmosferine şahit olmak için gidebileceğiniz en güzel yerlerden biri Şile. Günübirlik Şile Keşfi: Gezilecek Yerler – Yapılacak Şeyler yazımızda ise Şile hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

2 – Bir Gün Yeter: Uludağ'da Kar Keyfi

uludağProfesyonelinden amatörüne karın keyfini çıkarmayı seven herkese kucak açan Uludağ, hafta sonu şöyle bir bakıp dönmek için bile çok güzel! Bir günlük gezinizde hiç vakit kaybetmeden eğlenmeye başlamak isterseniz de gitmeden önce Günübirlik Uludağ Turu İçin Nokta Atışı Bilgiler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

3 – İstanbul'u Turist Gibi Gezmek

istanbulİstanbul'un gezilecek o kadar çok yeri var ki hepsini bir günde görmek neredeyse imkansız. Bu nedenle sizler için bölge bölge İstanbul bir güncüklere nasıl sığdırılır İstanbul'da Günübirlik Rotalar: Beykoz ve Hafta Sonu Ne Yapsam Diyenler İçin Son Trend; İstanbul'u Yeniden Keşfetmek yazılarımızda detaylıca anlattık.

4 – Yemyeşil Bir Kaçamak

çeçevaMart ayına girmemizle beraber güneş yüzünü göstermeye başladı. Peki baharın gelişi en güzel nerede kutlanır? Tabi ki de doğada! Rize'nin keşfedilmeyi bekleyen Çeçeva Köyü ise hafta sonu için harika bir fırsat. Rize'de Mutlaka Keşfedilmesi Gereken Şirin Köy: Çeçeva yazımıza bir göz atıp kendinize doğayla iç içe bir gün hediye edebilirsiniz.

5 – Tarihle İç İçe Bir Gün

çanakkaleMart ayı her ne kadar baharın habercisi olsa da bizim için bir başka önemi daha var, 18 Mart Çanakkale Zaferi. Atalarımızın izinde bir günlük Çanakkale turu için 18 Mart Ruhunu Anlamak İçin Çanakkale'de 1 Gün yazımızdan yararlanıp kendi rotanızı oluşturabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)