Neredekal Dergi 2011 İlkbahar-Yaz Sayısı Çıktı, Turlar - Geziler

Neredekal Dergi 2011 İlkbahar-Yaz Sayısı Çıktı

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Neredekal Dergi 2011 İlkbahar-Yaz Sayısı Çıktı

Tüm yıl boyunca hevesle beklediğimiz güneşli günler, Temmuz ayının gelmesiyle içimizi ısıtmaya başladı...

Yeni sayımızı hemen okumak için tıklayınız.

Şimdi içimiz tatil düşüncesiyle kıpır kıpır… Bizler, güneş açtıkça heyecanlandık, hava kapadıkça sabırsızlandık ve sizin birkaç güne sığdırdığınız tatilinizin keyifli geçmesi için yıl boyunca çalıştık.

2011 Ocak ayında Neredekal.com'un yenilenen yüzü ile huzurlarınıza çıktık. Tatile nereye gideceğinize doğru karar verebilmeniz için sitemizde ayrıntılı bölge tanıtımlarına yer verdik. Seçtiğiniz tatil yörelerinde dilediğinizce konaklayabilmeniz için otel portföyümüzü genişlettik.

Sağlıklı kullanıcı yorumları ve objektif puanlama sistemi ile tesisleri daha gitmeden tanımanızı hedefledik.

Olumlu geri dönüşler aldığımız bu yenilenme sürecine, 2011 ilkbahar-yaz mevsimi Neredekal Dergi ile devam ediyoruz. Tatil hayallerinizi, planlarınıza dönüştürmeniz için bir tatil rehberi statüsünde hazırladığımız dergimizde yurt içinden ve dışından tanıtımlara, röportajlara yer verdik ve şimdi sizin beğeninize sunuyoruz.

Tatilden önce ya da tatil yollarında keyifle okuyabileceğinizi düşündüğümüz konuların yanı sıra, 111 adet tesisin bulunduğu bir de konaklama rehberi hazırladık. Kendi yörelerinin en özel otellerine ait bilgilerin bulunduğu bu sayfaların tatil planınız için doğru seçenekler sunacağını umut ediyoruz.

Dergi iPad ve iPhone'da

2011 yılının bize en heyecan veren yeniliklerinden biri de Neredekal Dergi'ye bulunduğunuz her ortamdan ulaşabilme şansınız oldu. Dijimecmua.com aracılığıyla okuyucularla buluşan derginizi artık iPhone ve iPad'den de okuyabilir, derginin eski sayılarına göz atabilirsiniz. iPad uygulaması için Dijimecmua HD, iPhone uygulaması için ise Dijimecmua S aramalarından ilgili aplikasyona ulaşarak derginizi okumaya başlayın.

Güneşli gün sıcaklığında, bahar neşesi tadında bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler