Neredekal Dergi 2011 İlkbahar-Yaz Sayısı Çıktı, Türkiye

Neredekal Dergi 2011 İlkbahar-Yaz Sayısı Çıktı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Neredekal Dergi 2011 İlkbahar-Yaz Sayısı Çıktı

Tüm yıl boyunca hevesle beklediğimiz güneşli günler, Temmuz ayının gelmesiyle içimizi ısıtmaya başladı...

Şimdi içimiz tatil düşüncesiyle kıpır kıpır… Bizler, güneş açtıkça heyecanlandık, hava kapadıkça sabırsızlandık ve sizin birkaç güne sığdırdığınız tatilinizin keyifli geçmesi için yıl boyunca çalıştık.

2011 Ocak ayında Neredekal.com'un yenilenen yüzü ile huzurlarınıza çıktık. Tatile nereye gideceğinize doğru karar verebilmeniz için sitemizde ayrıntılı bölge tanıtımlarına yer verdik. Seçtiğiniz tatil yörelerinde dilediğinizce konaklayabilmeniz için otel portföyümüzü genişlettik.

Sağlıklı kullanıcı yorumları ve objektif puanlama sistemi ile tesisleri daha gitmeden tanımanızı hedefledik.

Olumlu geri dönüşler aldığımız bu yenilenme sürecine, 2011 ilkbahar-yaz mevsimi Neredekal Dergi ile devam ediyoruz. Tatil hayallerinizi, planlarınıza dönüştürmeniz için bir tatil rehberi statüsünde hazırladığımız dergimizde yurt içinden ve dışından tanıtımlara, röportajlara yer verdik ve şimdi sizin beğeninize sunuyoruz.

Tatilden önce ya da tatil yollarında keyifle okuyabileceğinizi düşündüğümüz konuların yanı sıra, 111 adet tesisin bulunduğu bir de konaklama rehberi hazırladık. Kendi yörelerinin en özel otellerine ait bilgilerin bulunduğu bu sayfaların tatil planınız için doğru seçenekler sunacağını umut ediyoruz.

Güneşli gün sıcaklığında, bahar neşesi tadında bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)