Neredekal.com'un Mobil Uygulamaları İle Tatili Cebinizden Çıkarın!, Faydalı Bilgiler

Neredekal.com'un Mobil Uygulamaları İle Tatili Cebinizden Çıkarın!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Neredekal.com'un Mobil Uygulamaları İle Tatili Cebinizden Çıkarın!

Tatil ve seyahat ile ilgili her şeye daha hızlı ve kolay ulaşmanız için Neredekal.com'un IOS ve Android mobil uygulamaları yayına girdi!

2007 yılından bu yana seyahat severlerin favori tatil ve konaklama rehberi Neredekal.com, bu defa da akıllı telefonlar aracılığı ile tatil deneyiminizi kolaylaştırıyor.

Neredekal.com, seyahat severler için tatil ve konaklama deneyimini daha keyifli hale getirmek adına teknolojik gelişmelerine bir yenisini daha ekledi. Tatil hakkında her şeye daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayacak olan Neredekal mobil uygulama yayına girdi.

Neredekal.com'un hem IOS hem de Android'de yayına giren mobil uygulaması ile bölge, otel ve mekan araması yapabilir, “'yakınımdakiler”' seçeneği ile size en yakın oteli veya mekanı görebilirsiniz. Oteller ve mekanlar ile ilgili yorumları okuyabilir, görüşlerinizi paylaşabilir, dilediğiniz oteli veya mekanı favori listenize ekleyebilirsiniz. Üstelik otellerin fiyat bilgilerini görebilir ve online rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

Gezi rehberi kısmında yurt içi ve yurt dışındaki tatil bölgeleri ile ilgili tanıtım yazısı, fotoğraf galerisi, yol tarifi, gezilecek yerler, mekanlar ve bölgedeki oteller gibi bilgilerin tamamına tek tık'la ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamada turizm sektörüne ve tatile dair tüm güncel haberleri “'tatil haberleri”' kısmından takip edebilirsiniz.

Neredekal.com mobil uygulama App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir.

Tatile ve konaklamaya dair aradığınız her şeye artık daha kolay ve hızlı ulaşmanızı sağlayan Neredekal.com mobil uygulama ile tatili cebinizden çıkarın!

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)