Neredekal.com Dergi, Faydalı Bilgiler

Neredekal.com Dergi

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Neredekal.com Dergi

Neredekal.com bir turizm cenneti olan güzel Türkiyemiz'in, en güzel yörelerinden en özel tesislere ulaşabilmeniz, tesisler hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için kurulmuş bir rehber sitedir. Neredekal.com Dergi ise sitemizin üç boyutlu bir yansımasıdır.

Neredekal.com sitesi ve dergisi sayesinde nispeten daha pahalı olan paket tatil programları yerine, kendinizin keşfedeceği yeni yerlerde unutamayacağınız bir tatil programı hazırlayabileceksiniz. Neredekal.com özellikle butik otel ve küçük oteller içerisinden hizmetiyle farklılaşan ve öne çıkan tesislerin tanıtımını yapma amacındadır.

İlkbahar - Yaz 2010


Dergimizin bu sayısının konu başlıkları şöyle;

Acıların ve Devrrimlerin Coğrafyası: Şili; Bir otomobilden daha fazlası, Müjdat Gezen olmak, Kabak Koyu: Biraz Deniz Biraz Uyku, Savaş Tanrısı Ares Hala Yeryüzümde mi?, Teknoloji Dünyasına Hoşgeldiniz, Tam okuma zamanı, 17 yöreden 111 özel tesis.

Neredekal.com Dergi Sayı 6


İlkbahar - Yaz 2009

Dergimizin bu sayısının konu başlıkları şöyle;

Sosyalizmin Son Kalesi, Devrimin ve Dansın Ülkesi:Küba, Scoterlı Hayat, Defne Joy: Hem iş hem tatil hem keyif, Mis kokulu: Cunda, Prometheus: Bilinen ilk devrimci, Teknoloji dünyasına hoşgeldiniz, 18 yöreden 85 özel tesis.

Neredekal.com Dergi Sayı 5


İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)