Naturel Festival 30-31 Mart'ta Bursa'da!, Faydalı Bilgiler

Naturel Festival 30-31 Mart'ta Bursa'da!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Naturel Festival 30-31 Mart'ta Bursa'da!

12 yıldan bu yana İstanbul'da gerçekleştirilen Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali bu yıl Bursa'ya taşındı.

Düzenlendiği ilk yıldan beri katılımcılarına doğal yaşam ve doğal yaşamın faydaları hakkında yepyeni ufuklar açan Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali bu defa Bursalı katılımcılarına hızlı kent yaşamı hakkında farkındalık sağlayacak.

Hem doğal çevremizini hem de şehir hayatının yaşamlarımıza kattığı kirliliğin gün geçtikçe sağlıksızlaştırdığı ruhumuz ve bedenimiz hepimizde bir parça olan mutsuzluğun sebebi.

İşte bu mutsuzluğun kaynağını fark etmek, buna alternatif çözümler üretmek, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan farkındalığı arttırmak için geliyor Naturel Festival.

Her yıl İstanbul'da düzenlenen organizasyon bu sene Bursa'da düzenlenecek. 30 Mart Cuma ve 31 Mart Cumartesi günleri Merinos AKKM'de gerçekleştirilecek olan 13. Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali yine yoğun bir program ve zengin içerikle katılımcılarla buluşacak.

Festival kapsamında 2 gün boyunca sağlıklı beslenmeden kişisel gelişime kadar birçok konuda seminerler, workshoplar ve etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca fuaye alanında kurulacak standlarla da katılımcılara sağlıklı yaşam, kişisel gelişim, doğa sporları, sağlık turizmi, ekolojik yaşam ve organik gıdalar hakkında bilgi verilecek.

Biz de Neredekal.com ekibi olarak festival alanındaki standımızla siz ziyaretçilerimizi bekliyor olacağız.

Sağlıklı yaşamın ve mutluluğun kapısını aralamanızı sağlayacak olan Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'ni kaçırmayın...

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)