Nar Otellerinde Bu Kış Daha Sıcak Geçecek, Konaklama Önerileri

Nar Otellerinde Bu Kış Daha Sıcak Geçecek

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Nar Otellerinde Bu Kış Daha Sıcak Geçecek

Galata'nın sevilen butik otelleri Nar Suites Pera ve Nar Galata Hotel, müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek ücretsiz beş çayı servisine başladı.

İstanbul'un en özel semtlerinden biri olan Galata'da yer alan Nar Suites Pera ve Nar Galata Hotel, kış aylarınızı daha keyifli hale getirmek için sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor.

Nar Suites Pera ve Nar Galata Hotel müşterileri, haftanın her günü, kendilerini evlerinde hissettirecek leziz ev yapımı kurabiye, kek ve tatlılardan yiyerek beş çaylarını yudumlayabilecekler.

İstanbul’un en güzel teraslarından birine sahip olan Nar Suites Pera’da, bir yandan muhteşem İstanbul manzarasını izlerken bir yandan da ücretsiz beş çayı servisi ile ev yapımı kurabiyeler ve tatlıların tadına varacaksınız.

Tarihi binasıyla Galata ruhunun bir parçası olan Nar Galata Hotel’in Galata Kulesi’ne çıkan taş döşeli sokağa bakan cafesinde, lezzetli ikramlar eşliğinde akşam çayınızı yudumlarken günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz.

Bu kış kendinizi evinizde hissettirecek Nar Oteller, Türk misafirperverliği ve ikramlarıyla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacak.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)