Münevver Abla Konuk Evi'nde Yaz Boyu Kaçırılmayacak Fırsatlar!, Konaklama Önerileri

Münevver Abla Konuk Evi'nde Yaz Boyu Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Münevver Abla Konuk Evi'nde Yaz Boyu Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Alaçatı'nın en keyifli konaklama mekanlarından Münevver Abla Konuk Evi, yaz boyunca misafirlerine çok özel fiyatlarla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Ege'nin en popüler tatil noktası Alaçatı'da sezon başladı. Seyahatseverler, hem huzurlu hem de eğlenceli bir tatil için Çeşme'nin bu mükemmel köşesine bu yaz da akın edecekler. Alaçatı'nın en keyifli otellerinden olan Münevver Abla Konuk Evi de Alaçatı'da tatil yapmayı düşünenler için çok özel kampanyalar sunuyor.

Zeytin ağaçlarının çevrelediği yemyeşil bahçesi, ünü Alaçatı'yı aşan ve Ege'nin en özel lezzetlerini sunan mutfağı ve güler yüzlü ekibi ile Münevver Abla Konuk Evi'nde bu yaz tatiliniz daha da keyifli hale gelecek.

Münevver Abla Konukevi'nde Haziran ayı boyunca yapacağınız 2 kişi 2 gecelik konaklamalar, kahvaltı dahil sadece 269 TL! Üstelik hafta sonu yapılacak konaklamalar da dahil...

Otelin misafirleri için sunduğu özel fiyatlar bununla da sınırlı değil. Temmuz ayında da otel kampanyalarını devam ettirecek. Ramazan ayı boyunca Münevver Abla Konuk Evi'nde haftanın tüm günleri 2 kişi 2 gece konaklama, muhteşem kahvaltı da dahil yalnızca 299 TL!

Siz de Alaçatı'nın huzur dolu atmosferinde, hem unutamayacağınız bir tatil hem de ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız Münevver Abla Konuk Evi'nde bir anca önce yerinizi ayırın...

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)