Münevver Abla Konuk Evi'nden Alaçatı Tatilcilerine Özel Fiyatlar, Konaklama Önerileri

Münevver Abla Konuk Evi'nden Alaçatı Tatilcilerine Özel Fiyatlar

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Münevver Abla Konuk Evi'nden Alaçatı Tatilcilerine Özel Fiyatlar

Alaçatı'nın en yeni butik otellerinden biri olan Münevver Abla Konuk Evi, Alaçatı'da tatil yapmak isteyenler için harika bir kampanya başlattı.

Türkiye’nin gerek doğası ile gerek sörf sporuna elverişli havası ile en meşhur tatil beldelerinden biridir Alaçatı ve bu yörede birbirinden şirin oteller süsler sokakları.

Alaçatı’da 2011 yılında hizmete giren butik otellerden biri de Münevver Abla Konuk Evi. 1993 yılından bu yana lezzet konusunda uzmanlaşan ve Alaçatı’nın vazgeçilmez tatları arasında yer alan Münevver Abla, şimdi de hizmet kalitesini 5 odalı butik otelinde gözler önüne seriyor.

Denize yalnızca 3 km mesafede bulunan Münevver Abla Konuk Evi, yaz aylarında Alaçatı’nın tadını çıkarmak isteyenler için harika bir kampanya başlattı ve sezonun en yoğun zamanlarında fiyatlarını biraz daha aşağı çekti.

Birbirinden güzel odalarının günlük fiyatları 5 Eylül - 14 Eylül tarihleri arasında 150/200 TL, 15 Eylül - 15 Kasım tarihleri arasında ise 120/150/200 TL olarak belirledi. Oda – kahvaltı hizmeti veren Münevver Abla Konuk Evi, Alaçatı’da uygun fiyatlara tatil yapmak isteyenler için hazırladığı bu kampanya ile daha çok kişiyi evinde misafir etmeyi amaçlıyor…

Münevver Abla

Kahvaltıda tarla domatesi, güneşte kurutulmuş reçeller, bahçeden toplanıp sofraya getirilen zeytinleri tatmak istiyorsanız Münevver Abla Konuk Evi’nden hemen odanızı ayırtın…

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)