Mercan Köşk Alaçatı Otel Açıldı, Konaklama Önerileri

Mercan Köşk Alaçatı Otel Açıldı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Mercan Köşk Alaçatı Otel Açıldı

Ege'nin doğası ve mimarisi ile öne çıkan incisi Alaçatı'da, dekorasyonu ile fark yaratan yeni bir otel açıldı. Mercan Köşk Alaçatı...

Alaçatı otellerinden Mercan Köşk, keyif dolu bir deneyim için konuklarını bekliyor...

Mercan Köşk Alaçatı, kasabanın hareketli meydanının enerjisini, sörf rüzgarlarının esintisini ve Ege mimarisinin taştan gölgesinde dingin mutluluk hissini vadediyor. Mercan Köşk Alaçatı, adını aldığı mercanın canlı renklerini mimarisi ve dekorasyonuna taşıyan, size özel bir tatil sunan farklı bir mekan. Geniş bahçesi sabah kahvaltısı, akşam havuz başındaki barda bir içki almak için ideal. Havuzu denize gitmeden serinlemek isteyenler için düşünülmüş.

Dekorasyonu ile fark yaratıyor;

Mercanın enerjisi otelin panjurlarından, odalarına kadar uzanıyor. Digiturk, kablosuz internet olanaklarına sahip 11 odanın her biri ayrı renk ve dekorasyona sahip. Otelin ismini en iyi temsil eden Mercanlı Oda, otelin cumbalı iki odasından biri. Bir odada lavanta renginin sakinliğini diğer odada beyazın ferahlığı, bir odada mercanın canlılığını bulabilirsiniz. Otelin sahibesi Nilüfer Çavuşoğlu'nun el boyaması yastıkları, kahvaltı takımları, banyo lavaboları bu farklı hisleri yaşamanızı ve Mercan Köşk'ün müşterisinden öte konuğu olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Mercan Köşk'ün kapısındaki mercan desenleri de otele kimlik kazandıran öğelerden.

Alaçatı otel seçenekleri arasında yer alan Mercan Köşk Alaçatı, meydana 5 dk. yürüme mesafesinde. Sörf kulüpleri ve plajlara ise 3 km. uzaklıkta.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)