Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Memo's Garden Butik Otel&Beach Club Yenilendi.

Memo's Garden Butik Otel&Beach Club Yenilendi.

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 08 Kasım 2010
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Memo's Garden Butik Otel&Beach Club Yenilendi.

Assos'un en eski butik oteli Memo's Garden yenilenerek tekrar açıldı.

Assos'un en eski butik oteli Memo's Garden, yenilenerek tekrar açıldı. Mandalina, zeytin, limon ağaçlarının arasına saklanmış, muhteşem kumsala uzanan şirin ve rahat bungalovlarda Ege’nin serinliğini doyasıya yaşarken, yöresel taze yemekler ve Mandalina Bar’ın serinletici içecekleriyle oldukça ekonomik ve unutulmayacak bir tatil yaşayacaksınız.

Assos-Küçükkuyu arasındaki sahil yolunun ilk işletmelerinden Memo's Garden, yenilenerek bu sezon tekrar açıldı. Mandalina, zeytin ve limon ağaçlarının yanı sıra, binbir renkli çiçek ve hamaklarla süslenen bahçeye bakan bungalovlar, doğayla baş başa kalmanızı sağlıyor. Sessiz ve huzur dolu tatiliniz sadece muhteşem bahçeyle sınırlı değil.

Memo's Garden, yörenin tek kumsal koyu Kumbağlar'da olduğundan, unutamayacağınız bir deniz tatili de sizi bekliyor. Denizin dibindeki kumu göreceğiniz muhteşem berrak su ve deniz canlıları da Memo’s Garden’daki tatilinizi unutulmaz yapacak.

Memo's Garden Butik Otel&Beach Club'ı incelemek için tıklayınız...

Yorumlar

sait 
29.07.2017
Kesinlikle tavsiye etmiyorum, yapılan yorumlar alakasız. Yiyecekler 2 günlük. Etleri müşterilerden arta kalanlar şoklanıp tekrar servis ediliyor. Adisyonlar abartılarak ödetiliyor. Gidince göreceksiniz.