Memo's Garden Butik Otel&Beach Club Yenilendi., Konaklama Önerileri

Memo's Garden Butik Otel&Beach Club Yenilendi.

1 Yorum

Konaklama Önerileri Editor

Memo's Garden Butik Otel&Beach Club Yenilendi.

Assos'un en eski butik oteli Memo's Garden yenilenerek tekrar açıldı.

Assos'un en eski butik oteli Memo's Garden, yenilenerek tekrar açıldı. Mandalina, zeytin, limon ağaçlarının arasına saklanmış, muhteşem kumsala uzanan şirin ve rahat bungalovlarda Ege'nin serinliğini doyasıya yaşarken, yöresel taze yemekler ve Mandalina Bar'ın serinletici içecekleriyle oldukça ekonomik ve unutulmayacak bir tatil yaşayacaksınız.

Assos-Küçükkuyu arasındaki sahil yolunun ilk işletmelerinden Memo's Garden, yenilenerek bu sezon tekrar açıldı. Mandalina, zeytin ve limon ağaçlarının yanı sıra, binbir renkli çiçek ve hamaklarla süslenen bahçeye bakan bungalovlar, doğayla baş başa kalmanızı sağlıyor. Sessiz ve huzur dolu tatiliniz sadece muhteşem bahçeyle sınırlı değil.

Memo's Garden, yörenin tek kumsal koyu Kumbağlar'da olduğundan, unutamayacağınız bir deniz tatili de sizi bekliyor. Denizin dibindeki kumu göreceğiniz muhteşem berrak su ve deniz canlıları da Memo's Garden'daki tatilinizi unutulmaz yapacak.

Memo's Garden Butik Otel&Beach Club'ı incelemek için tıklayınız...

1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
/

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, yapılan yorumlar alakasız. Yiyecekler 2 günlük. Etleri müşterilerden arta kalanlar şoklanıp tekrar servis ediliyor. Adisyonlar abartılarak ödetiliyor. Gidince göreceksiniz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)