Martı Myra Hotel'e Güvenli ve Yüksek Kaliteli Mutfak Sertifikası!, Konaklama Önerileri

Martı Myra Hotel'e Güvenli ve Yüksek Kaliteli Mutfak Sertifikası!

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Martı Myra Hotel'e Güvenli ve Yüksek Kaliteli Mutfak Sertifikası!

Martı Oteller grubunun 5 yıldızlı oteli Martı Myra Hotel, güvenli ve sertifikalı yemekleri ile konuklarının sağlığına verdiği önemi belgeledi.

Dünya çapındaki önemli otellere sertifika veren ve ayda en az bir kez yaptığı denetlemeler ile yeme -içme alanında en güvenilir otelleri belirleyen Check Safety First, Martı Myra Otel Kemer'i de sağlıklı ve güvenli oteller listesine ekledi.

Yapılan araştırmalara göre; sık seyahat eden kişilerin %14’ünden fazlası beslenmeye bağlı olarak hasta oluyor. Bu hastalıkların %75’i ise yemek zehirlenmesi ile ilişkili. Verilere göre; yapılan 15 günlük bir seyahat sonrası her 4 aileden biri güvensiz yemek sebebi ile birçok hastalığa yakalanıyor. Bu nedenle özellikle çocuklu aileler otel seçiminde bu konuya daha duyarlı yaklaşıyor.

Martı Myra Otel Kemer ile birlikte tüm Türkiye’de sadece 21 otelin sahip olduğu “Food Safety Certificate”, tatil veya iş seyahatleri süresince otel konuklarını, yemeğe bağlı olası bir hastalık veya zehirlenmeden korumayı amaçlıyor.

Martı’nın köklü ve profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Martı Myra, “Food Safety Certificate”nın yanı sıra, bu yıl dünyanın en büyük seyahat portalı TripAdvisor tarafından da, yüksek standartları nedeniyle çok az sayıdaki tesise verilen “Certificate of Excellence” (Mükemmellik Ödülü) ile ödüllendirildi.

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)