Kurban Bayramı'nda Cazip Tatil Seçenekleri, Turlar - Geziler

Kurban Bayramı'nda Cazip Tatil Seçenekleri

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Kurban Bayramı'nda Cazip Tatil Seçenekleri

Keyifli bir bayram tatilini ailesi ve sevdikleri ile geçirmek isteyen gezginler, kendileri için hazırlanmış olan tur programlarını tercih ediyor.

Yörenin en güzel otellerinde konaklamak, kültürel yerlerini ve doğa oluşumlarını rehberler eşliğinde gezmek ve toplu tatilin getirdiği indirimli fiyatlardan yararlanmak, turların tercih edilmesindeki en önemli etken olarak görülüyor.

Sonbahar mevsimine denk gelen 4 Kasım – 9 Kasım tarihlerinde turlar daha çok batı ve güney yörelerine doğru yoğunlaşıyor. Tanınmış tur firmalarından Mojo Tur bayram tatilinde farklı yörelere düzenlediği turlarla en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi.

Mojo Tur, Kurban Bayramı tatilinde tam 9 farklı yöreye tur düzenliyor. Güneyde tatil yapmak istiyorsanız Marmaris, Fethiye ve Antalya turlarını, tatilinizi Ege'de geçirmek istiyorsanız Assos, Kazdağları, Ayvalık, Kuşadası, Pamukkale turlarını değerlendirebilirsiniz.

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere nispeten daha yakın olan Eskişehir, Kütahya ya da Safranbolu ve Amasra gibi yöreleri içeren Batı Karadeniz turları da sizler için seçenekler arasında bulunuyor.

Kurban Bayramı tatilinizde doğa ve tarih ile iç içe olmak istiyorsanız, fiyatları oldukça uygun olan Mojo Tur kurban bayramı turlarını değerlendirin ve 2011 yılının bu son tatil fırsatını gezip eğlenerek geçirin. Keyifli tatiller dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler