Kurban Bayramı Sevincini Best Western Şile Gardens Hotel'de Yaşayın, Konaklama Önerileri

Kurban Bayramı Sevincini Best Western Şile Gardens Hotel'de Yaşayın

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Kurban Bayramı Sevincini Best Western Şile Gardens Hotel'de Yaşayın

Sevdiklerinizle beraber şehirden fazla uzaklaşmadan geçirebileceğiniz, temiz orman ve deniz havasını doyasıya yaşayabileceğiniz Best Western Şile Gardens Hotel'de kendinize ve sevdiklerinize bayram hediyesi verin.

İstanbul'a 45 dakikalık mesafede olan Best Western Şile Gardens Hotel’de, doğayla iç içe güzel bir tatil yaşayabilir, Le Spa Adriana Karembeu sağlık ve bakım merkeziyle de kendinize güzel bir bayram hediyesi verebilirsiniz.

Balık sezonunun da açılmasıyla birlikte, bayramda kırmızı et tüketmek yerine beyaz eti tercih eden misafirlerimiz için de özel olarak taze palamut balığı hazırlanmaktadır. Ayrıca doğal taş fırınından, dumanı üstünde tüten nefis Karadeniz pidelerini tadarken, yemyeşil Karadeniz orman manzarasının da keyfini çıkarabilirsiniz.

Best Western Şile Gardens Hotel

Unutulmaz Bayram Anıları Best Western Şile Gardens Hotel'de

Sarı sonbaharın iyice hissedildiği bu günlerde sevdiğinizle birlikte, ister Şile’nin uzun kumsalında ister ormanda sonbahar yapraklarının üzerinde romantik bir yürüyüş yapabilirsiniz. Best Western Şile Gardens Hotel’in kapalı yüzme havuzunda, tenis kortlarında ya da fitness salonunda form kazanabilirsiniz. Ücretsiz giriş yapabileceğiniz Le Spa Adriana Karembeu sağlık ve bakım merkezinde kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebilir, tuz odasında ciğerlerinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

Tam pansiyon hizmetini 185 TL'den başlayan fiyatlarla sunan Best Western Şile Gardens Hptel, misafirlerine unutulmaz bir Kurban Bayramı yaşatmaya hazırlanıyor.

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)