Kurban Bayramı İçin 3 Tatil Konseptinde 15 Otel, Türkiye

Kurban Bayramı İçin 3 Tatil Konseptinde 15 Otel

3 Yorum

Konaklama Önerileri Zeynep Hüvel Keleş

Kurban Bayramı İçin 3 Tatil Konseptinde 15 Otel
2013'ün en uzun tatili sonunda geldi çattı... Birkaç gün sonra hepimiz yoğun iş hayatının stresinden ve şehrin gürültüsünden 9 günlüğüne uzaklaşacağız. Kimimiz kendini doğanın huzurlu kollarına bırakarak bolca dinlenecek, kimimiz ise tarihin bu topraklar üzerinde bıraktığı kültür izlerini takip edip keşif yolculuklarına çıkacak.
Tatil anlayışımız birbirinden farklı olsa da hepimizin bir tek amacı var: keyifli ve eğlenceli bir tatil yapmak. Nasıl bir tatil yapmak istediğimizi bilsek bile nerede tatil yapacağımıza karar vermek kimi zaman zor olabiliyor. Eğer siz de henüz tatil programınızı netleştirmediyseniz, 3 farklı tatil konseptinde yer alan 15 otel önerimize mutlaka göz atın.
Şimdiden sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu bir bayram ve güzel bir tatil diliyoruz... :)

Doğaseverlere

Her mevsim farklı güzelliğe sahip olan Türkiye'de doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenler için pek çok seçenek bulunuyor. Dilerseniz bolca dinlenip doğanın seslerine kulak vereceğiniz bir tatil, dilerseniz farklı doğa sporları yapabileceğiniz macera ve heyecan dolu bir seyahat… Kurban Bayramı tatilini şehir hayatını anımsatacak her detaydan uzakta, doğa ile baş başa bir ortamda geçirmek istiyorsanız, sizi 2013'ün son güneşli günlerini yakalayıp, Ege ve Akdeniz'in masmavi denizinin tadını çıkarabileceğiniz kamp alanlarına götürüyoruz.
Sea Valley Bungalows – Kabak Koyu
Hisarönü Bungalow – Hisarönü
Sugar Beach Club – Ölüdeniz
Arda Bungalows – Hayıtbükü
Aktur Camping – Datça
BungalowSea Valley Bungalows

Lüks İsteyenlere

Yüksek kalite, şıklık, lüks, konfor, sınırsız hizmet ve eğlence… Tatil deyince kimilerimizin aklına gelenlerden sadece birkaçı. Tüm yıl çalıştınız ve şimdi önünüzde uzun bir tatil var. 2013 Kurban Bayramı tatili planınızı yaparken aklınızda tatil köylerinin renkli görüntüleri beliriyor ve "Bu tatilde konforlu ve lüks bir konaklama yapmak, bol bol dinlenmek istiyorum" diyorsanız, sizin için seçtiğimiz 5 yıldızlı otellere mutlaka göz atın…
Susesi Deluxe Resort Spa & Golf Hotel – Belek, Antalya
Cratos Premium Hotel – Girne, Kıbrıs
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa – Dalaman, Fethiye, Muğla
Joy Nashira Otel – Titreyengöl, Manavgat, Antalya
Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort – Ilıca, Çeşme, İzmir
Cratos PremiumCrartos Premium Hotel

Kültür Turu Düşünenlere

Anadolu toprakları binlerce yıldır pek çok medeniyete kucak açmış bir yer. Günümüzde bu medeniyetlerden bizlere kalan miras kelimenin tam anlamıyla bir kültür hazinesi. Tatilin, seyahatin ve gezmenin anlamı sizin için yalnızca deniz ve güneş değil; insanoğlunun bu topraklardaki binlerce yıllık serüvenine de tanık olmaksa aynı zamanda, Kurban Bayramı tatilini keyifli bir kültür turu için değerlendirebilirsiniz.
Öykü Evi Cave Hotel – Ürgüp, Kapadokya
Reyhani Kasrı – Mardin
Hıdıroğlu Konak Otel – Şahinbey, Gaziantep
Tabağ Ahmet Bey Konağı – Safranbolu, Karabük
Yalı Park Otel - Trabzon
Reyhani KasrıReyhani Kasrı
3 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
3
/

-

Çok güzel bir haber. Bence kültür turu yapmak için harika bir zaman. Hem uzun bir tatil hem de mevsim için en uygun zaman.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
3
/

-

Kısa tatil dönemini değerlendirmek amacında olanlar için ideal. Teşekkürler..

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
3
/

-

Yeryüzündeki cennet; Gökçeada'ya da tur istiyorum...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)