Kekik Kokulu Bir Bahçe: Ege Han Butik Otel, Konaklama Önerileri

Kekik Kokulu Bir Bahçe: Ege Han Butik Otel

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Kekik Kokulu Bir Bahçe: Ege Han Butik Otel

Yaz aylarının gelmesi, güneşin yakıcı sıcaklarının başlaması ile Bozcaada'nın ziyaretçileri de arttı. Karadan sadece bir saat uzaklıkta olan adada bambaşka bir hava, farklı bir atmosfer mevcut.

Sıcakkanlı insanlara, bağlara ve birbirinden güzel butik otellere sahip bu adada 2011 yılında bir yeni tesis daha açıldı: Ege Han Otel Bozcaada. Bu yıl ikinci senesini geçirse de işletmecileri ilk kez bu yıl otele hayat katıyor.

Kekik kokulu bu şirin Ege adasında, yeni ismi ve yeni sahipleriyle kapılarını konuklarına açıyor Ege Han Butik Otel. Sabahları yemyeşil bahçesinde, bir tatil sabahının sevincini yaşayacağınız, akşamları deniz ve kumun tatlı yorgunluğunun tadını Rum müziği eşliğinde çıkarabileceğiniz güzel, hoş bir mekân burası.

Ege Han Butik Otel

Adanın ünlü plajı Ayazma’ya doğru giderken yol kenarında hemen göreceğiniz Ege Han Butik Otel, yan yana sıralanmış 3 tesisten biri. Geniş bahçesi ile pırıl pırıl parlayan bu otelin sabah kahvaltıları da yemyeşil bahçesinde ikram ediliyor. Açık büfe kahvaltıları ile sağlıklı bir şekilde güne başlamanızı sağlıyor.

Sadece 10 odası ile hizmet veren bu tesise giderken, dertlerinizi karada bırakın, kitabınızı, gazetenizi alın ve tüm yorgunluğunuzu huzur dolu bahçesinde atın…

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)