Kazdağları'nın Gölgesinde Büyülü Bir Tatil: Çetmihan Otel, Turlar - Geziler

Kazdağları'nın Gölgesinde Büyülü Bir Tatil: Çetmihan Otel

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Kazdağları'nın Gölgesinde Büyülü Bir Tatil: Çetmihan Otel

Alpler'den sonra dünyanın en fazla oksijen üreten dağı olan Kazdağları'nın eteklerinde mis gibi kokan çam ormanlarının sarıp sarmaladığı, sabah güneşine bakan, göz alabildiğine uzanan yeşilliklerin gölgesinde, kendinizle baş başa kalabileceğiniz, huzur dolu bir yerdir Çetmihan Otel.

2010 yılında yaptığı değişikliklerle yepyeni bir çehreye bürünen Çetmihan Otel, 2012 yılında Voyager Dergisi tarafından en iyi butik oteli seçildi. 4 mevsim hizmet sunan otelde, her mevsim bambaşka güzelliklerle karşılar sizi Kuzey Ege'nin benzersiz güzellikteki doğası.

Sıcacık renklerin büyüsündeki, özgünlük dolu bu tasarım otel, şehrin karmaşasından, gürültüsünden kaçmak ve huzur dolu vakit geçirmek isteyenler için adeta bir sığınak gibi. Edremit hava limanına yarım saat, Bandırma feribotuna ise iki buçuk saat mesafede evinizin sıcaklığını aratmayan bir otel olan Çetmihan Otel, hayallerinizden fırlayıp gelmiş kadar büyüleyici bir atmosfere sahip.

Yeşilyurt Çetmihan Otel

Sadece dinlenmek değil, eğlenmek ve spor yapmak isteyenler içinde birçok seçenek var burada. Rehberli yürüyüş, bahçede streching, Kazdağı'nda barbekü, atv turları, profesyonel dalgıçlık tatilinize renk katabilecek aktivitelerden bazıları.

Otelde kaldığınız süre boyunca yediğiniz her şey Çetmihan Otel'e özel. Bahçenin ayvasından ayva reçeli, asmanın yaprağından mangalda sardalya ve daha birçok özel tat sofranızı süsleyecek.

Her mevsim aklınızı başınızdan alacak güzellikte olan Kazdağları, güneşin doğuşunu, yıldızları, sonsuzluğa uzanan doğayı izlemek için eşsiz fırsatlar sunuyor. Burada kaldığınız her an sanırsınız ki, dünya üzerinde cennete en yakın yerdesiniz. Kazdağları'nın gölgesindeki Çetmihan Otel, keyfinizi kaçıran her şeyi unutturacak kadar aklınızı başınızdan alacak büyülü bir yer.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler