Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Kayak Tatilinizi Web’de Planlayın

Kayak Tatilinizi Web’de Planlayın

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 11 Ocak 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Kayak Tatilinizi Web’de Planlayın

Herkesin doyasıya yaşamak için hızlı hareket ettiği günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran unsurların en başında internet siteleri geliyor. Siz de interneti kullanarak kayak tatilinizi hızlı ve kolay bir şekilde organize edebilirsiniz.

Tatile çıkmak güzel; ancak planlama aşamasından itibaren ciddi emek istiyor. Uygun otel tercihleri, doğru bütçe hesaplamaları, damak tadına uygun restoranlar ve gezilecek yerler doğru olarak planlandığında tatil amacına ulaşıyor.

Tatil için yaz mevsimi daha çok tercih edilse de, kış mevsiminin ayrı bir havaya sahip olduğu da su götürmez bir gerçek. Özellikle kayak ve board gibi outdoor sporları sevenler, karın yağması ile birlikte zirvelere doğru çıkmak için tatil ajandalarını karıştırmaya başlıyorlar.

skiciyiz.biz

İnternette de bir hayli aktif olan sporcuların görüşlerini paylaştığı ve fikir alışverişinde bulunduğu en etkili forumlardan birisi skiciyiz.biz. Foruma üye olarak birçok konu hakkında bilgi sahibi oluyor ve kayak tatilinizi kullanıcıların gerçekçi yorumlarından yola çıkarak planlayabiliyorsunuz. Kayak ve board ile ilgilenen kesimin birbiri ile görüşlerini paylaştığı bu tarz forumlar gerçekçi yorumları barındırması bakımından oldukça önemli. Kayak merkezlerinden son durum haberleri, kayak ekipmanları hakkında öneriler ve hava durumu bilgileri gibi en güncel haberleri barındırıyor ve tatil tercihini doğru yapmak için pratik bir yol sunuyor.

neredekal.com

Tatil destinasyonları ve oteller hakkında birçok bilgiye hızlıca ulaşabileceğiniz rehber site. Mobil uygulaması ile her an yanınızda taşıyacağınız bu rehber aynı zamanda objektif kullanıcı yorumlarına da sahip.

Ski France

Fransa’nın kayak sporu için önemi malum. Ülkede harika kayak merkezleri ve kayak otelleri bulunuyor. Siz de bunlardan hangisini tercih edebileceğinizi öğrenmek isterseniz bu web sitesine bir göz atın. Özellikle dağ evi ya da daire kiralayıp kar tatili yapmak isteyenler için bu site ideal.

Ski and Snowboard

Kayak ve snowboard düşkünleri için özel olarak hazırlanan bir dergi Ski and Snowboard. Kayak yarışmaları, kayak merkezleri, kıyafetleri hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Kayak ile ilgili nerde ne var öğrenmek isteyenlerin en güncel bilgileri bulacakları derginin bir de internet sitesi bulunuyor.

Ski club

İngiltere’nin ünlü kayak sporu sitesinde kayakla ilgili aklınıza gelecek her türlü konu mevcut. Belirli bir ücret karşılığında siteye üye olabiliyorsunuz ve skiclub’un tüm avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Kayak bölgelerinin hava tahminlerinden konaklayacağınız otellere kadar ayrıntılı bilgi alabiliyorsunuz. Siteye üye olan kayak severlere birçok indirim fırsatı da sunuluyor.

afterbang

Snowboard hakkında tüm bilgileri detaylı bir şekilde bulabileceğiniz site snowboard yapmak isteyenlere de cesaret veriyor. Nasıl mı? Yeni başlayanlar için videolar ve öğretici yazılara yer verilmiş. Bu sporla ilgili tüm ekipmanlar hakkında bilgi alabileceğiniz siteye mutlaka göz atın.

Haberin kaynağı için: Voyager / Ocak 2013