Kandela Butik Hotel Ramazan Ayında da Alaçatı'nın Vazgeçilmezlerinden, Turlar - Geziler

Kandela Butik Hotel Ramazan Ayında da Alaçatı'nın Vazgeçilmezlerinden

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. Sen De Görüşlerini Paylaş

Kandela Butik Hotel Ramazan Ayında da Alaçatı'nın Vazgeçilmezlerinden

Alaçatı'da konfor, huzur ve lezzetin adresi Kandela Butik Hotel, Ramazan ayında konuklarına çok özel bir fırsat sunuyor.

Bir “'Mavi Sürgün”' hikayesi Bahar Üstkanat'ınki; şehrin karambolü içinde kaybolmaktan kurtarılarak renklenen… Hem de en sevdiği tonlarda; mavi, yeşil ve beyaza boyanan bir dünya.

Hepimiz gibi bir düzenin içinde yer alırken, Alaçatı'da Kandela Butik Hotel ile dünyaya ışık saçmaya niyetlenmiş Üstkanat ve kız kardeşi gastronomi yazarı Aydan Üstkanat'ın da katılımıyla hedefler gitgide yakın olmuş. Tüm ailenin el ele vermesiyle de nadide bir sanat eseri çıkmış ortaya. Sanat eseri; çünkü Kandela'yı sadece restoran veya otel kelimeleriyle tanımlamak zor. Her köşesinde ayrı bir fırça darbesi, her yemeğinde farklı bir duygu gizli. Kelimelere sığmayacak; gidip, görüp, tadılacak türden…

Alaçatı'nın büyüleyici havasıyla çevrili Kandela Butik Hotel'den içeri girdiğiniz anda otelin sımsıcak ve masalsı atmosferine dahil olacaksınız. Konforu en iyi şekilde yaşayacağınız Kandela aynı zamanda muhteşem bir lezzet durağı. Ege esintilerini bulacağınız restoranda Girit mutfağı ve elbette deniz ürünlerinin hakim olduğu eşsiz lezzette yemekler bulacaksınız.

Kandela Butik Hotel Ramazan

Kandela Butik Hotel değerli konuklarına Ramazan ayında da kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ramazan ayı boyunca hafta içi 3 gece konaklama yapan misafirlerine 1 gece konaklama da Kandela hediye edecek.

Siz de Alaçatı'nın keyifli atmosferinde, rahatınız ve mutluluğunuz için her detayın düşünüldüğü çok özel bir ortamda konaklamak istiyorsanız Kandela Butik Hotel keşif duraklarınızın başında gelecek...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler