Kalp Atışlarınız The Ritz-Carlton İstanbul'da Hızlansın!, Faydalı Bilgiler

Kalp Atışlarınız The Ritz-Carlton İstanbul'da Hızlansın!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Kalp Atışlarınız The Ritz-Carlton İstanbul'da Hızlansın!

Romantik bir kaçış, İstanbul Boğazı'na karşı akşam yemeği, canlı müzik ve gününüze renk katacak bakımlar... Hepsi şehrin nabzının attığı The Ritz Carlton İstanbul'da sizi bekliyor!

Beatles grubu “All You Need Is Love” şarkısını seslendirirken günümüz romantizmini düşünmemişti. Oysaki bugünlerde yaptığımız jestler ne söylediğimizden daha etkili oluyor. The Ritz Carlton İstanbul kalp atışlarınızı hızlandıracak birbirinden romantik fikirlerle Sevgililer Günü'nü unutulmaz kılıyor.

Çintemani Restaurant'ta romantik bir akşam yemeği

Baş başa romantizm için şehri panoramik manzarasıyla fetheden Çintemani Restaurant’ta Sevgililer Günü akşam yemeğinde keman ve piyano eşliğinde özel bir menü sevgilileri bekliyor. Başlangıç olarak “kuşkonmaz ve enginarlı ördek ciğeri”, “karnıbaharlı deniz tarağı” ana yemek “fırınlanmış kuzu mignon” ve tatlı olarak “lor peynirli çileklerle” sonlanıyor.

Aşkın müziği Bleu Lounge & Grill’de

Bu özel geceye eğlence katmak isteyenler için İstanbul Boğazı'na tepeden bakan teras bar Bleu Lounge & Grill‘de Ata ve Alper ikilisinin canlı müzik performansını izleyebilecekler. “Bleu Valentines” menüsünden başlangıç olarak “mango cipsli yengeç ve karides salatası”, ana yemek olarak “Dana Fileto dilimleri” ve tatlılardan her biri çikolatalı kokteyl olan “chocoktailler” ikram edilecek.

Sevgililer Günü'nde seçimi romantik bir kaçışdan yana olanlar 14 Şubat akşamı Çintemani Restaurant’ın özel akşam yemeğini dahil edebilir veya odalarına sipariş edecekleri çikolatalı çilekler ve 1 şişe şampanya ile birleştirebilirler.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)