Kabare Esintili Bir Mekan: Gigi, Haber - Duyuru

Kabare Esintili Bir Mekan: Gigi

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Kabare Esintili Bir Mekan: Gigi

İstinye Park'ın lüks mağazalarının ortasında yer alan ve gösterişli bir kabare sahnesini andıran Gigi, tasarım değeri yüksek detayları, nefis kokteylleri ve Akdeniz lezzetleriyle yeni adresiniz…

Doors Group'un son gözdesi olan Gigi, Fransız bar ve brassserie ruhunu İstanbul'a ait detaylarla sunan, aynı zamanda dişi ve samimi bir ortam yaratma fikriyle ortaya çıkmış.

Markaların bulunduğu meydana çıktığınızda saçtığı kırmızı ışıklarla Gigi'yi hemen fark edeceksiniz. Sadece ışıklandırmalarıyla değil, duvarlarındaki kadın portre çizimleri, kırmızı duvarları, kadife koltukları, saten kimonolu servis elemanlarıyla gösterişli ve dişi hissiyatlı bir mekan. Fakat zihniyetinizde canlanan renk komasına girmiş mekanlar gibi değil. Yeni neslin başarılı mimarlarından Sinan Erül'ün tasarladığı konsept, hiçbir detayıyla alaturkalığı çağrıştırmıyor. Mekanın bahçe kısmı yarı açık ve tavandan ısıtıcı şekilde hazırlanmış. Yani etrafta yürümeyi zorlaştıran, göz zevkini bozan sobalar yok ve her masada eşit şekilde ısınabiliyorsunuz.

Doors Group'un Ar-Ge direktörü Julienne Maisonneuve'ün hazırladığı mönü için, ilgisiz seçeneklerle kafa karıştırmayan, Fransız meyilli bir Akdeniz mutfağı diyebiliriz. İçecek sayfalarının yiyeceklerden daha fazla olma sebebi, mekanın, bol sohbetli gece oturmaları için ilk tercih olma isteği.

Haberin tamamı için: ALL / Mayıs

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)