İşte En Başarılı Turizmciler, Haber - Duyuru

İşte En Başarılı Turizmciler

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

İşte En Başarılı Turizmciler

Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2012'nin sonuçları açıklandı.

Ekonomist ve Capital dergilerinin, Eurobank Tekfen işbirliği ve desteğiyle gerçekleştirdiği TYD “'Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2012”'nin sonuçları geçen hafta açıklandı. Üçüncüsü yapılan araştırma sonuçlarının ödül töreni 25 Haziran 2012 Pazartesi günü, İstanbul Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen görkemli bir tören ile yapıldı.

Türk turizm sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen ve bir zirve havasında geçen törende, turizm sektörü kapsamında 12 farklı kategoride Türkiye'nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirildi.

Türkiye'nin En Büyük Turizm Yatırımı seçilen Antalya Havalimanı ICF Airports'un ödülünü IC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Salih Çeçen aldı. Çeçen'e ödülünü Eurobank Tekfen Genel Müdürü Mehmet Sönmez ve Capital-Ekonomist Yayın Direktörü Rauf Ateş birlikte verdiler.

Törende ayrıca, Türk turizm sektörünün gelişiminde büyük rol oynayan, sektörün duayen ismi Semahat Arsel'e Onur Ödülü'nü Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan takdim etti. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'a ise Turizme Katkı Özel Ödülü'nü Eurobank Tekfen Genel Müdürü Mehmet Sönmez verdi.

Haberin tamamı için: Ekonomist / 01-06 Temmuz

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)