İstanbul'un Sushideki Yeni Mekanı: Quad Restoran, Haber - Duyuru

İstanbul'un Sushideki Yeni Mekanı: Quad Restoran

Sen De Görüşlerini Paylaş

Haber - Duyuru
Editor tarafından eklendi.

İstanbul'un Sushideki Yeni Mekanı: Quad Restoran

Taksim'de geçtiğimiz ay hizmete açılan Martı İstanbul Hotel'de yer alan Quad Restaurant, Uzakdoğu mutfağı hayranlarının ve özellikle de sushi severlerin en gözde adresi olmaya aday.

Taksim’de geçtiğimiz ay hizmete açılan Martı İstanbul Hotel, 270 odaya, balo salonu ve ayrıca 5 toplantı odasına sahip; dekorasyonu ve sergilenen ünlü sanatçıların eserleri ile ilgi çeken 5 yıldızlı bir şehir oteli.

Martı İstanbul Hotel’de yer alan Quad Restaurant, Uzakdoğu mutfağı hayranlarının ve özellikle de sushi severlerin en gözde adresi olmaya aday.

İsviçre ve Fransa’da yönettiği iki restoranını Michelin Yıldızı ile taçlandırmış olan ünlü Fransız şef Frederic Medigue, geçtiğimiz 7 yıllık Uzakdoğu kariyerinde de elde ettiği birikimini Martı İstanbul Hotel’de lezzet severlere sunuyor.

Dünya yemekleri ve uzakdoğu mutfağının yanı sıra geleneksel Türk yemeklerini kendi tarifleri ile yorumlayan Frederic Medigue’in, sushi menüsü büyük beğeni topluyor. Uluslar arası şarap kavına sahip Quad Restaurant, gurme lezzetlerinin yanı sıra, Zeynep Fadıllıoğlu tarafından tasarlanan özgün şık dekorasyonuyla da akşam ve öğle yemekleri için yepyeni bir seçenek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)