İstanbul'da "Fiyaka"lı Geceler Başladı, Haber - Duyuru

İstanbul'da "Fiyaka"lı Geceler Başladı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

İstanbul'da

Fiyaka Club, sezon açılışını sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerini ağırladığı eğlence dolu bir parti ile yaptı.

Avrupa'nın en gözde mekanlarının İstanbul’daki muadili olarak anılan Fiyaka Club, Tarihi Yarımada'nın güzelliğiyle bütünleşen manzarası eşliğinde yeni sezona eğlence dolu bir parti ile merhaba dedi. Mekan, ünlü DJ Fatih Yaman’ın canlı performansı, dans şovları, dekorasyonu ve renkli ortamıyla konuklarını eğlenceyle buluşturdu.

Sabahın ilk ışıklarına kadar süren parti, modacı Uğurkan Erez, Erol Albayrak, yapımcı ve sunucu Okan Karacan, şarkıcı Seyyal Taner, Ebru Polat, Emel Yalçın ve Sehan Sokulgan ile oyuncu Efe Deprem gibi sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerini de ağırladı. Partide ayrıca medya dünyasından isimler de Fiyaka Club ailesini yalnız bırakmadı.

Sonbahar ve kışın en çok konuşulacak mekanlarından olacak Fiyaka Club, ayrıca her çarşamba karaoke parti, cuma ve hafta sonu ise özel etkinlikleriyle 23:00 - 04:00 saatleriarasında geceleri farklı kılacak.

Mekan, her gün 14:00 - 22:30 saatleri arasında ise, arkadaşları ve ailesiyle keyifli zamanlar geçirmek isteyenlere kapılarını açacak. Şehir telaşından uzak, modern ve özgün tarzıyla dikkat çeken ve menüsünde pek çok farklı lezzeti sunan mekan, doğum günü, bekarlığa veda ve her türlü kutlama ve partiler için de nezih bir ortam sunacak.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)