İstanbul'da Çok Özel Yeni Bir Mekan: BRASS, Haber - Duyuru

İstanbul'da Çok Özel Yeni Bir Mekan: BRASS

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

İstanbul'da Çok Özel Yeni Bir Mekan: BRASS

İstanbul sosyal yaşamı, şık ve sıcak bir ambiyansı farklı lezzetler ile birleştiren restaurant ve bar BRASS ile yeni bir renge kavuştu.

Dünyaca ünlü Fransız şef Frédéric Medigué’in Asya ve Fransız mutfaklarını harmanlayarak lüks bir sadelik çerçevesinde yarattığı seçkin menüsü ile BRASS, iddialı kokteyl seçenekleri ve zengin uluslararası şarap kavı ile yepyeni bir buluşma noktası.

Taksim’de Martı Istanbul Hotel bünyesinde açılan BRASS Fransa’nın farklı bölge mutfaklarını, Japonya’nın geleneksel lezzetlerini işleyen mutfağının yanı sıra, sıcak ve samimi ortam, rahat oturma grupları ve özel detaylarla bezenmiş şık dekorasyonu ile yemek ve dostluğa keyif katıyor.

İsviçre ve Fransa’da yönettiği iki restoranını Michelin Yıldızı ile taçlandırmış olan ünlü şef Frédéric Médigue, Fransız lezzetleri ile beraber 6 yıllık Uzak Doğu kariyerinde elde ettiği birikimi de BRASS’ta lezzet severlere sunuyor.

Farklı lezzetleri özleyenler için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlayan BRASS menüsünde, “Paté”, “Bouillabaisse” (Fransız Usulü Balık Buğlama) ve Bearnaise Soslu Bonfile gibi lezzetlerin yanı sıra “Miso Çorbası Tofu" ile “Sukiyaki” ve "Tuna Tataki” salatası gibi Asya tatları da ilgi çekiyor.

Canlı caz dinletileri ile akşam yemeklerini renklendiren BRASS, keyifli ve lezzetli öğle yemekleri ve iş çıkışı kokteyl molaları için de mükemmel bir adres.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)