İstanbul Marriott Hotel Şişli Kapılarını Açıyor, Konaklama Önerileri

İstanbul Marriott Hotel Şişli Kapılarını Açıyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

İstanbul Marriott Hotel Şişli Kapılarını Açıyor

Dünyaca ünlü oteller zinciri Marriott International'ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, Mart ayında hizmete giriyor.

Dünyanın 72 ülkesinde, 3.900 otel, 35 milyon sadakat üyesi ve 18 markaya sahip bir zincir olarak faaliyet gösteren Marriott International'ın en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli, Mart ayında konuklarını ağırlamaya başlıyor.

Marriott International'ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, lüks ve rahatlığı bir arada sunan 259 konforlu odası ve göz kamaştıran İstanbul Boğazı ve Haliç manzarasıyla konuklarına eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Şişli'deki merkezi konumu ve İstanbul'un her noktasından kolay ulaşım imkanına sahip olmasıyla fark yaratan İstanbul Marriott Hotel Şişli, iş ve tatil için muhteşem bir seçenek sunuyor.

Sağlık, güzellik ve lezzetin de merkezi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, 2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA'sı olarak dizayn edilen Health Club&SPA ile huzur ve dinginlik dolu saatler geçirme imkanı sağlıyor.

Tamamı yeni nesil fitness cihazlarından oluşan fitness ve aerobik salonu ve pilates reformer seanslarıyla misafirleri için mükemmel bir ortam yaratan Health Club&SPA, size, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile tazelenmiş ve yenilenmiş bir cilde kavuşarak adeta yeniden doğma fırsatı sunuyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli'de bulunan The Dish Room Restaurant & Terrace Bar, Fransa'dan Mısır'a, İtalya'dan Japonya'ya, Dubai'den Çin'e kadar dünyanın farklı noktalarında çalışmış ve farklı ülkelerin mutfaklarında oldukça deneyimli olan Fransız şef Hubert Bourdon'un hazırladığı Akdeniz mutfağına özgü menüsüyle fark yaratıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)