Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
İstanbul Marriott Hotel Şişli Kapılarını Açıyor

İstanbul Marriott Hotel Şişli Kapılarını Açıyor

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 17 Şubat 2014
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
İstanbul Marriott Hotel Şişli Kapılarını Açıyor

Dünyaca ünlü oteller zinciri Marriott International'ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, Mart ayında hizmete giriyor.

Dünyanın 72 ülkesinde, 3.900 otel, 35 milyon sadakat üyesi ve 18 markaya sahip bir zincir olarak faaliyet gösteren Marriott International’ın en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli, Mart ayında konuklarını ağırlamaya başlıyor.

Marriott International’ın değişen yüzünün ilk temsilcilerinden İstanbul Marriott Hotel Şişli, lüks ve rahatlığı bir arada sunan 259 konforlu odası ve göz kamaştıran İstanbul Boğazı ve Haliç manzarasıyla konuklarına eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Şişli’deki merkezi konumu ve İstanbul’un her noktasından kolay ulaşım imkanına sahip olmasıyla fark yaratan İstanbul Marriott Hotel Şişli, iş ve tatil için muhteşem bir seçenek sunuyor.

Sağlık, güzellik ve lezzetin de merkezi

İstanbul Marriott Hotel Şişli, 2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA’sı olarak dizayn edilen Health Club&SPA ile huzur ve dinginlik dolu saatler geçirme imkanı sağlıyor.

Tamamı yeni nesil fitness cihazlarından oluşan fitness ve aerobik salonu ve pilates reformer seanslarıyla misafirleri için mükemmel bir ortam yaratan Health Club&SPA, size, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile tazelenmiş ve yenilenmiş bir cilde kavuşarak adeta yeniden doğma fırsatı sunuyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de bulunan The Dish Room Restaurant & Terrace Bar, Fransa’dan Mısır’a, İtalya’dan Japonya’ya, Dubai’den Çin’e kadar dünyanın farklı noktalarında çalışmış ve farklı ülkelerin mutfaklarında oldukça deneyimli olan Fransız şef Hubert Bourdon’un hazırladığı Akdeniz mutfağına özgü menüsüyle fark yaratıyor.

Benzer Yazılar

Aile Havuzu Bulunan Termal Oteller

Aile Havuzu Bulunan Termal Oteller

Seyhan Ahen 
27.01.2023
Assos Kartal Yuvası

Assos Kartal Yuvası

Anonim 
08.11.2010
Aquapark Bulunan Termal Oteller

Aquapark Bulunan Termal Oteller

Seyhan Ahen 
27.01.2023