İstanbul Akvaryum'dan Çocuklara Bayram Hediyesi, Faydalı Bilgiler

İstanbul Akvaryum'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

İstanbul Akvaryum'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Florya'da bulunan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum'da arife ve bayramın 1. günü yanında ebeveynini getiren her çocuğa giriş ücretsiz.

Sürprizler bu kadarla da sınırlı değil. Sanat yönetmenliğini Haldun Dormen’in yaptığı “Çılgın Profesörler” oyunu da bayram boyunca İstanbul Akvaryum’da ücretsiz izlenebilecek.

İnteraktif bir oyun olan “Çılgın Profesörler” çocuklara bilimin tüm formlarını tanıtıyor. Deneylerinde; çevre, bilim, doğa konuları ile atölye çalışmalarını içeren Çılgın Profesörler, çocukların kendilerine güvenlerini, motivasyonlarını ve merak duygularını geliştiriyor. “Çılgın Profesörler” oyunu bayramın 1. 2.ve 3. günü saat 11:00 ile 15:00 saatleri arasında çocuklarla buluşacak.

İstanbul Akvaryum’da çocuklar arefe ve bayramın 1. günü dünya denizlerinde yaşayan su canlıları ile ücretsiz tanışabilecekler. Bu canlıların yaşadıkları doğal ortamları ve yaşadıkları bölgeleri yakından inceleme fırsatı bulacaklar. Kampanyadan 13 yaşını geçmemiş çocuklar yararlanabilecekler.

İstanbul Akvaryum, dünya denizlerinde yaşayan canlıları ziyaretçilerine 16 farklı tema ile sunuyor. 1500 farklı türde 15.000 su ve kara canlısı ile keyifli vakit geçirmek isteyenler Taksim, Bakırköy, Laleli ve Sultanahmet’ten kalkan ücretsiz servislerle İstanbul Akvaryum’a ulaşabiliyor.

İstanbul Akvaryum
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)