Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
İstanbul Akvaryum'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

İstanbul Akvaryum'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 17 Ağustos 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
İstanbul Akvaryum'dan Çocuklara Bayram Hediyesi

Florya'da bulunan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum'da arife ve bayramın 1. günü yanında ebeveynini getiren her çocuğa giriş ücretsiz.

Sürprizler bu kadarla da sınırlı değil. Sanat yönetmenliğini Haldun Dormen'in yaptığı "Çılgın Profesörler" oyunu da bayram boyunca İstanbul Akvaryum'da ücretsiz izlenebilecek.

İnteraktif bir oyun olan "Çılgın Profesörler" çocuklara bilimin tüm formlarını tanıtıyor. Deneylerinde; çevre, bilim, doğa konuları ile atölye çalışmalarını içeren Çılgın Profesörler, çocukların kendilerine güvenlerini, motivasyonlarını ve merak duygularını geliştiriyor. "Çılgın Profesörler" oyunu bayramın 1. 2.ve 3. günü saat 11:00 ile 15:00 saatleri arasında çocuklarla buluşacak.

İstanbul Akvaryum'da çocuklar arefe ve bayramın 1. günü dünya denizlerinde yaşayan su canlıları ile ücretsiz tanışabilecekler. Bu canlıların yaşadıkları doğal ortamları ve yaşadıkları bölgeleri yakından inceleme fırsatı bulacaklar. Kampanyadan 13 yaşını geçmemiş çocuklar yararlanabilecekler.

İstanbul Akvaryum, dünya denizlerinde yaşayan canlıları ziyaretçilerine 16 farklı tema ile sunuyor. 1500 farklı türde 15.000 su ve kara canlısı ile keyifli vakit geçirmek isteyenler Taksim, Bakırköy, Laleli ve Sultanahmet'ten kalkan ücretsiz servislerle İstanbul Akvaryum'a ulaşabiliyor.

İstanbul Akvaryum