İspanya Paskalya Bayramı'nın En Eğlenceli Adresi Olacak, Gezi Rehberi

İspanya Paskalya Bayramı'nın En Eğlenceli Adresi Olacak

Yorum Yok

Gezi Rehberi Editor

İspanya Paskalya Bayramı'nın En Eğlenceli Adresi Olacak

Boğa güreşi, flamenkosu, paellasıyla ünlü İspanya, 27-31 Mart tarihleri arasındaki Paskalya Bayramı'nda da tatilcileri bekliyor.

Turizm sektörünün en yenilikçi şirketi Gezinomi, 27-31 Mart tarihleri arasındaki Paskalya Bayramı için Madrid ve Mallorca'ya özel turlardüzenliyor. Bu süre boyunca resmi tatil olan bu şehirlerde Paskalya Bayramı'na özel etkinlikler, sokak festivalleri düzenlenirken, tatilciler birbirinden lezzetli Paskalya çikolataları ve yumurtaları tatma imkanı bulunacak. Gezinomi sitesinde 4 gece 5 gün sürecek Madrid ve Mallorca tur paketlerinin fiyatı ise 279-299 Euro arasında değişiyor.

Baş döndürücü flamenko dansının, korku ve heyecan dolu boğa güreşlerinin, domates savaşlarının, güneşin ve eğlencenin ülkesi İspanya'nın en gözde şehirlerinden Madrid ve Mallorca, Paskalya Bayramı'nda da İspanya'nın tadını çıkarmak isteyenlere birbirinden keyifli fırsatlar sunuyor.

Mallorca ve Madrid Paskalya'yı unutulmaz kılacak

Mallorca tatilini seçen tatilseverler, ünlü besteci Chopin'in yaşadığı La Cartuja Manastrı'nı görme şansını elde ederken, Sonamar Show ve Es Foguero Show'larında eğlenceli dakikalar geçirme fırsatı yakalayacak. Doğa meraklılarının da unutulmadığı turda, 18. yüzyıldan kalma Escalderes çiftliği ve yerel hediyelik eşyaların satıldığı alışveriş merkezini görme seçenekleri sunuluyor.

Madrid'i ziyaret etmek isteyen tatilseverler, İspanya'nın en eski başkenti olan UNESCO Dünya Mirası kapsamında korunan Toledo turuna katılabilir, muhteşem manzaralı Segovia & Avila gezisinde özel fotoğraf çekimi yapabilirler. Flamenco gecesi de düzenlenecek olan turlar boyunca Paskalya Bayramı'nı unutulmaz kılacak birçok etkinliğe katılma imkanı olacak.

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)