İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz Rotaları, Türkiye

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz Rotaları

Yorum Yok

Rota Önerileri Merve Aygün Engin

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz Rotaları
Dört mevsimin de diğer bölgelere göre oldukça sıcak geçtiği, güleryüzlü ve cana yakın insanların her daim ziyaretçileri misafir ettiği Akdeniz Bölgesi, ilkbaharda akla ilk gelen rotalardan oluyor. Akdeniz'in samimi havasının doğaya da yansıdığı bu dönemde hem güneşe doymak hem de keyifli vakit geçirmek için Akdeniz'de yer alan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak siz de ilkbaharda Akdeniz'i seyahat listesine ekleyebilirsiniz.

Adana

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz RotalarıLeziz mutfağı ve Seyhan Nehri ile popüler olan Adana, yılın her mevsimi ziyaretçi akınına uğruyor. İlkbahar ile iyice yeşeren doğasıyla da göz dolduran şehirde Adana'nın meşhur çarşısı Kazancılar Çarşısı, Roma döneminden kalma Taş Köprü ve tarihi Ulu Camii gibi birbirinden değerli yapıları gezebilir, meşhur Adana kebabını yerinde tadabilirsiniz. İlkbaharın getirdiği canlılık bu şehre çok yakışıyor! Seyahatini planlamadan önce daha detaylı bilgiye ulaşmak için Adana Gezi Rehberi'mize göz atabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

521 TL

En Uygun Fiyata Git

Hatay

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz RotalarıMedeniyetler beşiği olarak anılan ve tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle bambaşka bir deneyim sunan Hatay, Asi Nehri'nin de etkisiyle daha da etkileyici oluyor. Binlerce yıllık mozaiklerin sergilendiği Arkeoloji Müzesi, bölgenin en ilgi çekici kaya mezarı olan Beşikli Mağara, yemyeşil bir atmosferde şırıl şırıl akan Harbiye Şelaleleri, Hristiyanlık tarihinin ilk kilisesi olan St.Pierre Kilisesi ve daha pek çok tarihi yapıyı Antakya ve çevresinde ziyaret edebilir, künefe ve yöresel yemek çeşitlerini afiyetle yiyebilirsiniz.Keşif Rehberi'mizde bulunan Hatay Gezi Rehberi'ni inceleyerek seyahatinizi kolayca planlayabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1655 TL

En Uygun Fiyata Git

Antalya

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz RotalarıTürkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden olan Antalya, masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla yılın her döneminde misafirlerini ağırlıyor. İlkbaharda iyice ısınan havanın da etkisiyle daha da çekici olan kentte, tarihi Kaleiçi, yat limanı, Düden ve Kurşunlu Şelaleleri, Termessos ve Perge Antik Kentleri'ni gezebilir, sahil kenarında uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Yaz dönemine göre oldukça sakin olan şehirde doğada olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Keşif Rehberi'mizde bulunan Antalya İlkbahar Rotaları yazısını inceleyebilir, Antalya erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak Antalya seyahatinizi rahatça planlayabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

15000 TL

En Uygun Fiyata Git

Isparta

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz RotalarıGül ve lavanta diyari Isparta, sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleriyle Akdeniz Bölgesi'nin en sevilen illeri arasında yer alıyor. Son yıllarda Mayıs ayında yapılan gül hasatı ve Temmuz ayında Kuyucak Köyü'nü mora bürüyen lavantalarıyla popüler olan kentte, doğa harikası Yazılı Kanyon, Firdevs Paşa Camii ve Eğirdir Gölü gibi pek çok noktayı da keşfedebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Keşif Rehberi'mizde bulunan Isparta Gezi Rehberi'mizi inceleyebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

499 TL

En Uygun Fiyata Git

Mersin

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz RotalarıKayalara kazınmış insan figürlerinden oluşan Adam Kayalar, harika bir manzara sunan Yerköprü Şelalesi, denizin ortasında yer alan Kız Kalesi gibi eşsiz doğal ve tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan Mersin, bakir doğasıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Yeşilin ve mavinin iç içe olduğu bu güzel şehirde, ilkbahar coşkusunu doya doya yaşamanız mümkün. Keşif Rehberi'nde bulunan Mersin Gezi Rehberi'ni inceleyebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1400 TL

En Uygun Fiyata Git

Burdur

İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz RotalarıTürkiye'nin Maldivleri olarak bilinen ve turkuaz suyuyla her göreni kendine hayran bırakan Salda Gölü'ne ev sahipliği yapan Burdur, Salda sayesinde son yıllarda en çok ziyaret edilen kentlerden. Salda ile birlikte meşhur Sagalossos Antik Kenti'ni de bünyesinde barındıran Burdur'da, tarihi Saat Kulesi, İnsuyu Mağarası, Burdur Gölü gibi pek çok noktayı de kaşfedebilirsiniz. Keşif Rehberi'mizde bulunan Burdur Gezi Rehberi'ni inceleyerek, seyahatinizi daha detaylı olarak planlayabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1400 TL

En Uygun Fiyata Git
İlkbaharda İçinizi Isıtacak Akdeniz Rotaları

İlkbaharın içimizi ısıtmaya başladığı bu günlerde Akdeniz'in motive eden atmosferinde keyifli vakit geçirmek, kesinlikle hepimize çok iyi gelecek. Hem doğa hem de tarih ve kültürle bir arada olmak ve anı yaşamak için Akdeniz en güzel seçenek. Sizce de öyle değil mi? Daha fazla erken rezervasyon otelleri öğrenmek için aşağıya bakabilir, erken rezervasyon indirim ve fırsatlarından yararlanmak için otelinizde şimdiden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)