Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Faydalı Bilgiler
Icebarist Club & Lounge, Dünyaca Ünlü DJ ve Prodüktörleri Getirmeye Devam Ediyor

Icebarist Club & Lounge, Dünyaca Ünlü DJ ve Prodüktörleri Getirmeye Devam Ediyor

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 18 Ekim 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Icebarist Club & Lounge, Dünyaca Ünlü DJ ve Prodüktörleri Getirmeye Devam Ediyor

Rainer Trueby, Andre Lodemann ve Fish Go Deep'i müzik severlerle buluşturacak olan Icebarist Club & Lounge sıra dışı tarzına iddialı isimleri de ekleyerek İstanbul gece hayatına yön veriyor.

İstanbullu olup, İstanbul'un karmaşasından uzak olan Icebarist Club & Lounge, müziğiyle fark yaratan dünyaca ünlü prodüktörleri ardı arkası kesilmeden Avrupa'nın çeşitli merkezlerinden İstanbul'un merkezine taşıyor.

Icebarist Club & Lounge, 10 Kasım'da jazz, soul ve house müziğin deneyimli ismi Rainer Trueby'i, 17 Kasım'da Berlin'in underground ismi André Lodemann'ı ve 24 Kasım İrlanda'nın aykırı ikilisi Fish Go Deep'i ağırlayacak.

Rainer Trueby - 10 Kasım

Gilles Peterson, K&D, Jazzanova, Claudio Coccolutto, Theo Parrish, Kyoto Jazz Massive, Tiefschwarz, Nicola Conte, Ame, SUMO, Patrick Forge, Dixon, Peshay, Axel Boman gibi birçok isimle beraber çalışan jazz, soul ve house müziğin deneyimli ismi Rainer Trueby'in son single'ı Compost Black Label 82 etiketiyle yayınlandı. Şarkılarındaki vokalleri sadece kendisi yapan Trueby'e her konserinde olduğu gibi bu konserinde de 'old school' metal plak 'case' i eşlik edecek.

Andre Lodemann - 17 Kasım

20 yıl önce başladığı müzik yaşamına Berlin'de devam eden Andre Lodemann'ın "Where are you now?" ve "The Light" gibi melodileri dünya underground müzik çevresinde oldukça popüler oldu. Lodemann, DJ setlerindeki derin ve funk dolu tonlarıyla müziğin duygularla hayat bularak yarattığı atmosfer ile Deep House'u insanların ruhuna işliyor ve müzikseverlere unutulmaz bir deneyim vaad ediyor.

Fish Go Deep - 24 Kasım

Greg Dowling ve Shane Johnson'dan oluşan İrlandalı Fish Go Deep, 90'lı yıllarda İrlanda'daki bir nesil parti insanına house ve yeraltı müziğini tanıttı. 2005'in sonlarına doğru Go Deep kendi yayınladıkları ilk albüm olan 'The Cure and the Cause' ile büyük bir çıkış yakalayarak İngiltere'deki kulüplerin ve listelerin ilk sırasına yerleşti. 2012 yılının Temmuz ayında ikinci albümü "Draw the Line"'ı piyasa süren ikili dünya çapında birçok radio ve dj'in playlistinde kendine yer buldu.