Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Hotel Nisa Farkıyla Kaş'ta Dolu Dolu Bir Tatil

Hotel Nisa Farkıyla Kaş'ta Dolu Dolu Bir Tatil

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 23 Nisan 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Hotel Nisa Farkıyla Kaş'ta Dolu Dolu Bir Tatil

Antalya Kaş'ta harika bir tatil sizleri bekliyor. Aktivitelerle dolu 5 gün, sabah, öğle ve akşam yemeği dahil, 7 gün 6 gece konaklama World Card sahiplerine uygun taksit seçenekleriyle sizlere sunuluyor.

Tatilini 1 hafta boyunca dolu dolu yaşamak isteyenlere, haftalık özel programlar hazırlayan ve Kaş otelleri arasında yer alan Hotel Nisa’nın kampanyası otogardan özel servislerle sizi otelinize bırakmakla başlıyor. Bu iki kişilik tatil kampanyasının ilk gününde dinlenmeniz için size bir zaman dilimi ayıran Hotel Nisa’nın, Küçükçakıl ve Büyükçakıl plajlarına olan yakınlığını bu zamanlarda değerlendirebilirsiniz. 20:30’da akşam yemeği ile günü sonlandırabilirsiniz.

Kaş’ta uyandığınız ilk gün kahvaltınız sabah 08:30’da başlayacak ve devamında 10:00’da jeep safari ile devam edecek... Öğle yemeğinizi tur esnasında alabilir ve ardından akşam 19:00’da akşam yemeği ile günü bitirebilirsiniz.

3. gün ise kahvaltının ardından sizi dalış heyecanı bekliyor. Tüm gününüzü sabah 10:00’dan akşam 16:00’ya kadar masmavi denizlerde geçirmenin keyfine varacaksınız.

Hotel Nisa 1

4. gün sekayak ile başlayan gününüz öğleden sonra 15:00’da son bulacak. Daha sonra kalan serbest zamanınızı 4 günün yoğunluğunu atarak geçirebilirsiniz.

5. gün ise Kaş doğasını yakından tanıma zamanı: ATV safari turu! Saat 09:00’da başlayan tur, yaklaşık 4 saat sürecek ve saat 13:00’da otelinizde olacaksınız.

6. gün ise sizi enfes bir kültür turu karşılayacak. Akdeniz’in en önemli batık kentlerinden biri olan Kekova’ya düzenlenecek mavi turla hem batık şehri tanıyacak hem de sıcak günleri serin sularda atlatacaksınız.

Hotel Nisa 2

Tatilinizin 7. gününde ise dilediğiniz her şeyi yapmakta serbestsiniz ancak inanıyoruz ki bugün yoğun geçen tatil günlerinizin yorgunluğunu atmakla geçecek ve tatil dönüşünde dinlenmiş olarak yeni haftaya başlayacaksınız.

    Tur Fiyatları:
  • Peşin Fiyat: 1260 TL
  • Kredi Kartına Tek Çekim: 1400 TL
  • Kredi Kartına 2 Taksit: 1480 TL
  • Kredi Kartına 4 Taksit: 1500 TL
  • Kredi Kartına 6 Taksit: 1530 TL
  • Kredi Kartına 8 Taksit: 1568 TL
  • Kredi Kartına 10 Taksit: 1592 TL
  • Kredi Kartına 12 Taksit: 1620 TL

Taksit imkanı yalnızca World Kard sahipleri için geçerlidir. Rezervasyonun geçerli olması için nakit kısmın %30’unu ödemeniz gerekmektedir. Kalan %70’lik kısım otel girişinde nakit ya da tek çekim veya kredi kartına taksit imkânlarından biri ile ödenecektir.

İyi tatiller dileriz.