Holiday Inn "Pırlanta Sloganı" Arıyor!, Haber - Duyuru

Holiday Inn "Pırlanta Sloganı" Arıyor!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Holiday Inn

Tüm dünyada "60. Pırlanta Yılı"nı kutlayan Holiday Inn markası, Türkiye'deki otellerinde farklı bir yarışma düzenliyor. 8-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenen yarışmada, otel konuklarından en güzel Holiday Inn sloganını oluşturan bir isim, 1 karat değerinde pırlantanın sahibi olacak.

1952 yılında Memphis Tennessee’de kurulan ilk Holiday Inn otelin üzerinden tam 60 yıl geçti. Grup bugün, Holiday Inn, Holiday Inn Express, Holiday Inn Resorts ve Holiday Inn Club Vacations’ı da içeren markalar ailesi olarak, dünya genelinde 3.375 otelle yoluna devam ediyor.

60. yılı “Pırlanta Yıl” olarak kabul eden Holiday Inn ailesi, tüm dünya genelinde konuklarıyla birlikte bu özel tarihi kutluyor.

Kutlamaların bir adresi de Türkiye... 5 adet Holiday Inn ve 2 adet Holiday Inn Express otelin bulunduğu Türkiye’de, 8-14 Ekim tarihleri arasında otelde konaklayanlardan en güzel “60. Pırlanta Yılı” sloganını yazan bir isim, 1 karat değerindeki pırlantanın da sahibi olacak.

Holiday Inn deneyimini En Güzel Tarif Eden Kazanacak

1 hafta sürecek yarışmada konuklar tarafından oluşturulan bu sloganlar, konusunda uzman isimlerden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri değerlendirmesinde en çok beğenilen sloganın sahibi, 19 Ekim Cuma günü düzenlenen bir törenle açıklanacak.

Holiday Inn Pırlanta

IHG Güney ve Batı Avrupa Pazarlama Müdürü Marco Venturi, Holiday Inn marka grubunun Avrupa’da yayılma stratejisine paralel olarak, İstanbul’da da yeni Holiday Inn ve Holiday Inn Express otelleri açmayı planladığını belirtiyor. Bu nedenle Venturi, Türkiye’de düzenlenen bu yarışma konusunda oldukça heyecanlı olduklarını dile getiriyor. Holiday Inn’in en hızlı büyüyen orta ölçekli otel zincirleri arasında yer aldığını belirten Venturi, “Bu oteller, hızlı iş hayatı içinde çok seyahat eden konuklar için mükemmel bir seçim...” diye ekliyor. Venturi ayrıca, “Türkiye’deki konuklarımızın gözünden Holiday Inn deneyimini öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Bu yarışma bizim kendimizi değerlendirmemiz açısından da önemli bir fırsat” diye konuşuyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)