Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul Şükran Günü'nde Misafirlerini Ağırlamaya Hazırlanıyor, Konaklama Önerileri

Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul Şükran Günü'nde Misafirlerini Ağırlamaya Hazırlanıyor

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul Şükran Günü'nde Misafirlerini Ağırlamaya Hazırlanıyor

Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul, 22 Kasım Şükran Günü'nde misafirlerini muhteşem boğaz manzarası ve eşsiz lezzetler ile ağırlamaya hazırlanıyor.

Hilton İstanbul'un Bosphorus Terrace Restaurant'ta Şükran Günü’ne özel olarak hazırlanan balkabağı çorbası, özel soslarla fırınlanmış hindi, levrek buğulama, ravioli ve ev yapımı tartlar gibi enfes lezzetlerden oluşan açık büfe kişi başı 95 TL’ye sunulacak. Ayrıca 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz olup 6-12 yaş arası çocuklara ise %50 indirim uygulanacak.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Hilton İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Conrad İstanbul, 22 Kasım Şükran Günü’nde misafirlerini canlı piyano müziği eşliğinde Monet Restaurant’ta şef Alexis Atlamazoğlu’nun özel olarak hazırladığı tatlarla açık büfe akşam yemeğine davet ediyor. Kremalı bal kabağı çorbası, ağır ateşte fırınlanmış hindi, taze baharatlarla kaplanmış bütün kuzu pirzola, kızılcık soslu tavuk ciğeri pate gibi birbirinden leziz alternatiflerin yanı sıra kestaneli, elmalı ve balkabaklı tartlarıyla tam anlamıyla bir lezzet şöleni yaşayacaksınız. Şükran Günü Monet Restaurant’ta açık büfe, bir adet yerli içecek dahil kişi başı 95 TL; ayrıca 0-6 yaş arası ücretsiz olup,6-12 yaş arasındaki minik misafirlere % 50 indirim uygulanacak.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Conrad İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Şükran Günü Sofrası
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)