Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Hilton HHonors'dan Her Hafta Sonu, Her Yerde İndirim Kampanyası

Hilton HHonors'dan Her Hafta Sonu, Her Yerde İndirim Kampanyası

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 27 Kasım 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Hilton HHonors'dan Her Hafta Sonu, Her Yerde İndirim Kampanyası

Hilton Worldwide'ın bünyesindeki 10 seçkin otel markasında geçerli sadakat programı Hilton HHonors, "Her Hafta Sonu Her Yerde İndirim" kampanyası ile 31 Aralık 2013 tarihine kadar yapılan hafta sonu konaklamalarında yüzde 40'a varan indirimler sunuyor.

Hilton Worldwide'ın 10 seçkin otel markasında geçerli sadakat programı Hilton HHonors, hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenleri, sunduğu yüzde 40'a varan indirimler ile sevindirecek "Her Hafta Sonu, Her Yerde İndirim" kampanyasını duyurdu. Seyahatseverler, 31 Aralık 2013 tarihine kadar, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil olmak üzere Hilton HHonors portföyünde yer alan ve kampanyaya katılan otellerdeki hafta sonu konaklamalarında yüzde 40'a varan indirimlerden faydalanabilecekler.

"2012 yılı sona ererken, üyelerimizin hoş bir tatil ile dinlenerek 2013 yılına dinç bir şekilde girmelerini arzu ediyoruz. Ayrıca bu kampanya, seyahatseverlerin yeni yıla, gelecek seyahatlerin heyecanı ve çoşkusu ile girmeleri için harika bir fırsat." diyen Hilton Worldwide Başkan Yardımcısı Jeff Diskin, "üyelerimizin, 2013 yılının sonuna kadar aileleri ve arkadaşları ile dünyayı gezmek ve eşsiz deneyimler yaşamak için 58 hafta sonu yani tam 58 fırsatları var. Her Hafta Sonu, Her Yerde İndirim Kampanyası ile gidilecek yerler ve yapılacaklar neredeyse sınırsız." şeklinde devam etti.

"Her Hafta Sonu, Her Yerde İndirim" kampanyasından yararlanmak için rezervasyonlarınızı aşağıdaki şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Hilton Worldwide

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika: 31 Aralık 2013 tarihine kadar kullanacağınız rezervasyonları 31 Ocak 2013 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Asya Pasifik, Avustralya ve Çin: 27 Kasım 2012-31 Aralık 2013 tarihleri arasında kullanacağınız rezervasyonları 14 Şubat 2013 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Amerika: 13 Aralık 2012-31 Aralık 2013 tarihleri arasında kullanacağınız rezervasyonları 31 Ocak 2013 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz.