Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Hilton, Gardenn Inn Konseptiyle Haliç'te

Hilton, Gardenn Inn Konseptiyle Haliç'te

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 28 Mayıs 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Hilton, Gardenn Inn Konseptiyle Haliç'te

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn adıyla Haliç'te açılan otel konuklarını müthiş Haliç manzarasını ve Hilton'un hizmet güvencesiyle ağırlıyor.

Hilton denir denmez lüks ve ihtişam gelir akla. Aslında gelirdi demek gerek, çünkü Hilton ülkemize yeni taşıdığı Garden Inn konsepti ile artık ekonomi sınıfına da hitap ediyor ve ezber bozuyor. Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn adıyla Haliç’te açılan otel konuklarını müthiş Haliç manzarasını ve Hilton’un hizmet güvencesiyle ağırlıyor.

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’un odaları konukların konforu gözetilerek tasarlanmış. Odaların tamamında Garden Sleeping adı verilen ve kişinin tercihine göre ayarlanabilen yataklar kullanılmış. Her odaya konukların uzun çalışma saatleri düşünülerek Herman Miller tarafından tasarlanan ergonomik, tamamen geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilmiş.

Hilton Garden Inn Golden Horn’un lobisinde bir şömine köşesi var, burası aynı zamanda okuma köşesi gibi kullanılıyor ve kitaplıkta özellikle İstanbul kitapları bulunuyor. Otel bünyesinde 24 saat açık bir fitness salonu var. Gayet donanımlı olan salon sadece otel misafirlerinin kullanımına açık. Yine 24 saat açık Business Center tamamen ücretsiz.

En büyüğü 250 kişi kapasiteli, toplam 400 kişilik sekiz toplantı salonuna sahip olan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, İstanbul adalarıyla isimlendirilen toplantı salonlarında birinci sınıf görsel-işitsel hizmeti sunuyor. Alakart olarak da hizmet veren Sumac Grill Restoran ise konuklarını Dünya ve Türk mutfağından örneklerle ağırlıyor.

Haberin tamamı için: Dekorasyon Dünyası / Mayıs