Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Hilton Garden Inn, Türkiye Portföyüne 7 Yeni Otel Ekliyor!

Hilton Garden Inn, Türkiye Portföyüne 7 Yeni Otel Ekliyor!

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 17 Ocak 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Hilton Garden Inn, Türkiye Portföyüne 7 Yeni Otel Ekliyor!

Hilton Worldwide, Türkiye'de 2013'e 4 binden fazla odayla bugüne kadarki en güçlü geliştirme portföyüyle başlıyor. 7 yeni Hilton Garden Inn Oteli'nin açılması için anlaşmalar imzalandı.

Hilton Worldwide, Türkiye'de 7 yeni otel anlaşmasının imzalanmasının ardından Hilton Garden Inn markasının ülkedeki geliştirme portföyüne 1.100'den fazla odayı ekleyeceğini açıkladı. Hilton Garden Inn son 4 yıl içerisinde İstanbul, Kütahya, Konya, Mardin ve Şanlıurfa'da açılan otelleri ve geliştirilmekte olan 10 oteliyle Türkiye'de önemli bir büyüme gösterdi.

Orta segmente hitap eden Hilton Garden Inn markası tarafından geliştirildiği bildirilen 7 yeni otel ise şöyle:

Hilton Garden Inn İstanbul Kasımpaşa, Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye, Hilton Garden Inn İstanbul Esenyurt, Hilton Garden Inn Trabzon, Hilton Garden Inn Bursa, Hilton Garden Inn Ankara Gimat, Hilton Garden Inn Erzincan.

Hilton Worldwide Odaklı Hizmet Marka Yönetiminden Sorumlu Bölge Başkanı Mark Nogal ise "2008'de Hilton Garden Inn'in Türkiye lansmanından bu yana, portföyümüz sürekli büyümeye devam etti. Şu anda işletilmekte olan 5 tesise sahibiz ve 7 yeni oteli içeren bu önemli duyuru, bu rakamın 2015'e kadar üç katına çıkmasını sağlayacak. Türkiye, gelişmekte olan turizm sektörü ve büyük şehirlerinin ekonomik gücü sayesinde ödüllü orta segment markamızın daha da genişlemesi için ideal bir pazar konumunda ve gelecek aylarda bu otellerin gelişimini izlemek için sabırsızlanıyorum" dedi.