Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn'a holidaycheck.com'dan Kalite Sertifikası, Haber - Duyuru

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn'a holidaycheck.com'dan Kalite Sertifikası

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn'a holidaycheck.com'dan Kalite Sertifikası

Dünyanın en büyük otel değerlendirme web sitelerinden biri olan www.holidaycheck.com'da misafirlerin oylaması sonucu Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn 'HolidayCheck Quality Selection 2012' kalite sertifikasına layık görüldü.

Geçtiğimiz Eylül ayında kapılarını açan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn, otel misafirlerinin ziyaret ederek konakladıkları oteller hakkında oylama yaptıkları, dünyanın en büyük otel değerlendirme web sitelerinden biri olan www.holidaycheck.com’dan kalite belgesi aldı.

Otel misafirlerinin otellerin konumları, servis kaliteleri, hizmet kaliteleri gibi kriterlere göre oylamaları sonucu Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn bu belgeyi almaya hak kazandı.

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn, yakın zamanda dünyada sadece 15 otelin sahip olduğu LEED Gold Sertifikasını da alarak dünyanın en çevreci otelleri arasındaki yerini aldı. Uluslararası alanda kabul gören LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) yeşil bina belgelendirme programı çerçevesinde Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn, geri dönüştürülmüş inşaat malzemeleri uygulaması, su tasarruf ve verimlilik sistemleri, bisiklet park yerleri, açık alanların olabildiği kadar geniş tutulması ve iyileştirilmiş soğutma yönetimi gibi özelliklere sahip.

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn

Adını Haliç’ten alan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, Avrupa yakasının eğlence ve alışveriş merkezi Beyoğlu’na yaklaşık altı kilometre mesafede yer alırken büyüleyici eski İstanbul’un tarihi mekânlarına; Osmanlı sarayları ve eşsiz Haliç kıyısındaki parklara yakın konumu ile şehrin içinde konaklama imkânı sunuyor.

Modern ve çağdaş çizgiler taşıyan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’un ana ticaret bölgesi olan Levent’in yaklaşık 8 kilometre güneyinde, Atatürk Havalimanı’na ise yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Otelin sahip olduğu bir başka avantaj ise, İstanbul’un önemli toplantı ve etkinlik mekânlarından biri olan Haliç Kongre Merkezi’ne yaklaşık 500 metre uzaklıkta oluşu.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)