Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Her Mevsim Mor Salkım Konağı

Her Mevsim Mor Salkım Konağı

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 20 Eylül 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Her Mevsim Mor Salkım Konağı

İzmir’in en gözde beldelerinden biri olan Alaçatı’da kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konağınız var…

Mor Salkım Konağı, rüzgarla dans eden Alaçatı’nın benzersiz doğasında huzurlu ve keyifli bir tatil için sizleri bekliyor.

Mor Salkım Konağı’nın tüm odaları geniş ve ferah renklerle dekore edilmiş olup, konforunuz için her detay düşünüldü.

Sadece odalarıyla değil, sunduğu hizmetleriyle de kalbinizi fethedecek olan konakta sabah lavanta kokulu yatağınızdan kalkıp kahvaltıya indiğinizde günün çok keyifli başlayacağını ve öyle devam edeceğini hissedeceksiniz. Şirin bahçesinde sunulan organik kahvaltı, sizlere annenizin yaptığı reçelleri, köy ekmeklerini hatırlatacak. Sıcak bir misafirperverlikle karşılanacağınız Mor Salkım Konağı’nın kahvaltısına doyamayacak, özellikle hurma zeytinlerin tadı damağınızda kalacak.

Şimdi Mor Salkım Konağı’nı keşfetme zamanı… 2013 Kurban Bayramı’nda bu şirin otelde keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Sakinlik, huzur ve keyif dolu bir tatil imkânı sunan Mor Salkım Konağı’nın Kurban Bayramı’na özel bir gecelik oda fiyatı 250 TL. Bu fiyat sadece oda kahvaltı için geçerlidir.

Alaçatı’da tatil planları yaptığınızda Mor Salkım Konağı’nın sizlere kapılarını sonuna kadar açık bıraktığını unutmayın.