Güral Sapanca'dan İş Dünyasına Özel Sağlıklı Toplantı Paketleri, Faydalı Bilgiler

Güral Sapanca'dan İş Dünyasına Özel Sağlıklı Toplantı Paketleri

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

Güral Sapanca'dan İş Dünyasına Özel Sağlıklı Toplantı Paketleri

Güral Sapanca Wellness & Convention, iş dünyasına özel üç ayrı sağlıklı toplantı paketi hazırladı. "Business Wellness" konsepti, Güral Sapanca'nın yemyeşil doğasında sıra dışı bir deneyim sunuyor.

Güral Sapanca Otel, “wellness” kavramını iş hayatıyla buluşturuyor ve “business wellness” konsepti ile iş dünyasına özel üç ayrı paket seçeneği sunuyor. Bu paketler sayesinde iş hayatının yorucu temposuna kısa ama keyifli bir mola verilmesini sağlıyor.

Birinci paket eğitmenlerle yapılan 30 dakikalık bir doğa yürüyüşünün ardından yapılan sağlıklı bir kahvaltıyı, toplantı aralarında uygulanan 10’ar dakikalık baş ve boyun masajlarını ve hafif besinlerin hakim olduğu, kalorisi düşük öğle ve akşam yemeklerini kapsıyor.

İkinci paketin ise en önemli özelliği bu paketten faydalananların sağlıklı yaşam konsültasyonu da alabilmeleri... Paket kapsamında konaklayan misafirler istedikleri takdirde Diyetisyen Ali Dereli ve ekibi tarafından ölçümleri yapıldıktan sonra verilen besleyici bir kahvaltıyla güne başlıyorlar. Öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra toplantı aralarında verilen ara öğünlerde hacmi yüksek, kalorisi düşük, wellness konseptli yiyecekler ikram ediliyor. Buna ek olarak paket dahilinde Aliva Wellness ekibi liderliğindeki fitness ve egzersiz programlarından da yararlanabiliyorlar.

Güne rahatlayarak başlamak isteyenler için oluşturulan üçüncü paket ise, pilates, SPA merkezi kullanımı ve 30 dakikalık “Secret Masajı” gibi seçenekler sunuyor.

Güral Sapanca Wellness
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)