Güral Sapanca Otel'de Ailece Sömestr Keyfi, Konaklama Önerileri

Güral Sapanca Otel'de Ailece Sömestr Keyfi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Güral Sapanca Otel'de Ailece Sömestr Keyfi

Yaklaşan sömestr tatili için NG Güral Sapanca Wellness & Convention'da avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları aralanıyor. Hazırladığı sürprizlerle çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak olan Güral Sapanca Otel, sömestr dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor.

NG Güral Sapanca Wellness & Convention, sömestr tatilini sürprizleriyle renklendiriyor. Ailece keyifli tatilin adresi olan Güral Sapanca Otel, bu döneme özel avantajlarıyla dikkat çekiyor.

NG Güral Sapanca, sömestr dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor. Böylece misafirler, Güral Sapanca Otel'in muhteşem doğasında, daha özel fiyatlarla ailece konaklayabiliyor.

Kayak severler için Kartepe’ye ücretsiz servisin bulunduğu NG Güral Sapanca’da, çocuklar için de eğlenceli aktiviteler yer alacak. Çocuklar, otelin içinde yer alan Sincap Kulüp’te her gün düzenlenen oyunlar ve gösterilerle unutamayacakları anlar yaşayacak.

Ayrıca sömestr dönemine özel olarak Gardenya Restoran’da burger ve pizza günleri; Farina Restoran’da ise mini pide ve sucuk ekmek günleri yapılacak.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)