Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Güral Sapanca Otel'de Ailece Sömestr Keyfi

Güral Sapanca Otel'de Ailece Sömestr Keyfi

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 10 Ocak 2013
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Güral Sapanca Otel'de Ailece Sömestr Keyfi

Yaklaşan sömestr tatili için NG Güral Sapanca Wellness & Convention'da avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları aralanıyor. Hazırladığı sürprizlerle çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak olan Güral Sapanca Otel, sömestr dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor.

NG Güral Sapanca Wellness & Convention, sömestr tatilini sürprizleriyle renklendiriyor. Ailece keyifli tatilin adresi olan Güral Sapanca Otel, bu döneme özel avantajlarıyla dikkat çekiyor.

NG Güral Sapanca, sömestr dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor. Böylece misafirler, Güral Sapanca Otel'in muhteşem doğasında, daha özel fiyatlarla ailece konaklayabiliyor.

Kayak severler için Kartepe'ye ücretsiz servisin bulunduğu NG Güral Sapanca'da, çocuklar için de eğlenceli aktiviteler yer alacak. Çocuklar, otelin içinde yer alan Sincap Kulüp'te her gün düzenlenen oyunlar ve gösterilerle unutamayacakları anlar yaşayacak.

Ayrıca sömestr dönemine özel olarak Gardenya Restoran'da burger ve pizza günleri; Farina Restoran'da ise mini pide ve sucuk ekmek günleri yapılacak.

Benzer Yazılar