Güneye İnme Zamanı Geldi, Rota Önerileri

Güneye İnme Zamanı Geldi

Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Güneye İnme Zamanı Geldi

Bütün sene çalışan insanların en çok beklediği mevsim nihayet geldi…

İşte yine o güzel zaman dilimi geldi. Şehrinize veda edip kendinizi sessizliğe ve sakinliğe bırakarak bütün bir yılın stresini üzerinizden atacaksınız. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biraz yardım edelim dedik ve birbirinden güzel tatil alternatiflerini sıraladık. Şehrinizle vedalaşın, çünkü Ege ve Akdeniz bütün coşkusuyla sizi bekliyor.

Çeşme

Ege'nin havası, insanların sıcaklığı ve doğal güzellikleriyle bilinen Çeşme; plajları, gece hayatı ve modern tesisleriyle ziyaretçilerine keyifli bir tatil sunuyor.

Alaçatı

Kumsalı, limanları ve sert rüzgarıyla ünlü İzmir'in incisi Alaçatı, masmavi deniziyle rüzgar sörfü tutkunlarına ev sahipliği yapıyor. Rumlar zamanında bağları ve şaraplarıyla tanınan Alaçatı'da Ege mutfağının tüm lezzetlerini bir arada bulabilirsiniz. Tarihi taş evleri, plajları, sanat galerileriyle ve gece hayatıyla Alaçatı'da her gün dolu dolu yaşanıyor.

Bodrum

Bodrum Türkiye'deki tatil yerlerinden hep farklı bir yere sahip olmuştur. Bodrum, tarihin zenginliği, deniz ve güneş ile renkli gecelerden ibaret değildir. Herkes kendi gönlüne göre bir alternatif bulabilir. 3000 yıllık Bodrum heyecanını yaşayamadıysanız yaz tatili sizin için bir fırsat olabilir.

Marmaris

Egenin en güzel koylarına sahip olan çam ağaçlarına sırtını dayamış, doğal limanlarıyla cam gibi denizi ve eğlencesiyle Marmaris keşfedilmeyi bekliyor.

Haberin tamamı için: İstanbul & Istanbul / Haziran

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)