Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Gezi Rehberi
Gourmet Burger Kitchen'dan Kasım Ayına Özel Lezzetler

Gourmet Burger Kitchen'dan Kasım Ayına Özel Lezzetler

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 05 Ekim 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Gourmet Burger Kitchen'dan Kasım Ayına Özel Lezzetler

Hamburger keyfinin bir numaralı adresi Gourmet Burger Kitchen, tutkunlarını her ay yeni bir burgerle tanıştırmaya devam ediyor. Kasım ayında lezzet kaşiflerini bu sefer denizden bir ürün, "Captain Cook" karşılıyor.

Hamburgerin sadece bir "fast food" seçeneği olduğu yönündeki geleneksel inanışa meydan okuyan üç Yeni Zelandalı tarafından hayata geçirilen bir lezzet projesi olan Gourmet Burger Kitchen, misafirlerine aylık tatlar sunmaya devam ediyor.

"Ayın burgeri" uygulamasıyla her ay farklı, lezzetli ve hesaplı bir burger çeşidi hamburger tutkunlarıyla buluşuyor. Bir ay boyunca satışta kalacak olan kasım ayı burgeri ise balıkseverlerin "hayır" diyemeyecekleri bir lezzet olan Captain Cook.

Pane edilerek kızartılmış balık parçalarının kapari ve tarhun otuyla lezzetlendirilmesi sonucu oluşan Captain Cook, tarator sos ile mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Gourmet Burger Kitchen'ın ayın burgeri Captain Cook ile hamburgerseverler deniz lezzetini tam anlamıyla damaklarında hissediyor. Sağlıklı ve hafif içeriğiyle diyet yapanlara da hitap eden Captain Cook, tam bir Akdenizli olma özelliği taşıyor.

Gourmet Burger Kitchen yepyeni ve tadı damakta kalan ürünlerini her ay hamburger tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor.