Göltürkbükü'nde Mavi Suite Türkbükü ve Ship Ahoy ile Dolu Dolu Bir Tatil, Konaklama Önerileri

Göltürkbükü'nde Mavi Suite Türkbükü ve Ship Ahoy ile Dolu Dolu Bir Tatil

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Göltürkbükü'nde Mavi Suite Türkbükü ve Ship Ahoy ile Dolu Dolu Bir Tatil

Bodrum Yarımadası'nda tatil denildiğinde öne çıkan yerlerden biri Göltürkbükü. Pırıl pırıl denizi, gece mekanları ve birbirinden şık butik otelleri ile her yaz misafirlerini ağırlıyor.

Göltürkbükü'nde hizmet veren en özel tesislerden biri de konumu ve kalitesi ile kendini gösteren Mavi Suite Türkbükü. Geniş odaları, adeta odalarından denize açılan kapıları, güler yüzlü ekibi ile size lüksün ortasında huzurlu ve sımsıcak bir tatil vaad ediyor.

Mavi Suite Türkbükü'nde konaklarken, yemeğinizi iskele üzerinde alıyor, çayınızı denizin rüzgarıyla yudumluyorsunuz, tatil boyunca her an deniz ile iç içe olmanın keyfini yaşayabileceğiniz belki de en nadir ve özel yerlerden bir tanesi Bodrum Yarımadası'nda.

Göltürkbükü'nün olmazsa olmazı ise tabiki beach club'lar ve Mavi Suite Türkbükü'nü belki de diğer tesislerden ayıran en önemli özelliği bünyesinde Ship Ahoy'un da bulunması. Farklı tarzı ile diğerlerinden ayrılan Ship Ahoy'da sabahtan akşama tüm gününüzü doyasıya geçirebilirsiniz.

Üstelik önümüzdeki Cuma günü, 18 Mayıs'ta Ship Ahoy açılış partisi ile yaza merhaba diyor.

Tatilinizi Bodrum'da geçirmeyi planlıyorsanız ve öncelikleriniz kaliteli bir otel, temiz bir deniz ve eğlence ise seçenekleriniz arasına Mavi Suite Türkbükü ve Ship Ahoy'u da eklemeyi unutmayın.

shipahoy

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)