Gökçeada Tatilinin Yeni Adı: Hotel Kale Palace, Konaklama Önerileri

Gökçeada Tatilinin Yeni Adı: Hotel Kale Palace

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Gökçeada Tatilinin Yeni Adı: Hotel Kale Palace

Gökçeada'nın en yeni tesislerinden biri olan Hotel Kale Palace, adanın merkezi noktasında konumlanmış pırıl pırıl bir otel…...

Farklı oda seçenekleri ile Gökçeada misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için planlanan Hotel Kale Palace kapılarını 17 Temmuz'da açtı. Adanın en merkezi noktasında konaklama imkanı sunan bu otelde tüm dekorasyon ise sizin rahatlığınız ve konforunuz için ince ayrıntılardan oluşturuldu.

Tatillerinizde zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için, sizlere kişi odaklı hizmet vermeyi planlayan Hotel Kale Palace'da 46 adet oda bulunuyor. Gökçeada merkezinde konaklamanın yanı sıra oda manzarası konusunda size iki seçenek ile sesleniyor Hotel Kale Palace. İsterseniz caddeye bakan odaları tercih edebilir, isterseniz dağ manzaralı odalarda adanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Gökçeada'nın doğasını keşfetmek istiyorsanız, ada merkezinde yer alan Hotel Kale Palace sizin için harika bir seçenek olacak. Bu şık otelde konaklarken, bir gününüzü Rum köylerine, diğer gününüzü eşsiz Gökçeada plajlarına ayırabilirsiniz. Dilerseniz sörf ya da dalış gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Gökçeada'nın turistik ulaşıma açılan havaalanına ise sadece 2 km uzaklıkta bulunan Hotel Kale Palace'a gelirken ulaşımda da sıkıntı yaşamayacaksınız. Üstelik sadece yaz aylarında değil tüm yıl boyunca Hotel Kale Palace'da konaklama ayrıcalığına sahipsiniz.

Gökçeada'yı tanımak, tanırken adanın merkezini ve ruhunu daha yakından hissetmek istiyorsanız Gökçeada otellerinden Hotel Kale Palace'da yerinizi şimdiden ayırtın….

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)