Global Run Bodrum

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Bengi Alkaya

Global Run Bodrum
2014 yılından günümüze kadar her yıl düzenli olarak yapılan koşu maratonu Global Run Bodrum, çoğunlukla nisan sonu veya mayıs ayı içerisinde olacak şekilde ilkbaharda düzenleniyor. 2 gün boyunca süren etkinlik boyunca katılımcılar hem sağlık için hem de çeşitli sosyal sorumluluk derneklerine bağış amaçlı koşabiliyor. Maratondaki parkurlar dönem dönem değişkenlik gösterse de 5 K, 10 K ve 21 K gibi parkurlardan meydana geliyor.

Global Run Bodrum'un bünyesinde aynı zamanda çocuklar için düzenlenen 500 metrelik bir minik adımlar parkuru bulunuyor. Maraton katılımcıları ülkemizin dört bir yanından gelen gerek profesyonel gerek amatör koşuculardan meydana geliyor. Koşular Bodrum Cruise Port'tan başlıyor ve katılımcılara Bodrum'un en keyifli olduğu bahar aylarında bölgeyi görme şansı yaşatıyor.

Global Run Bodrum programının birinci gününde katılımcılara yarışma kiti dağıtılıyor ve ardından makarna partisi düzenleniyor. Maratonun ikinci günü düzenlenen yarışların ardından ise kazanan yarışmacılara ödüllerini takdim etmek üzere bir ödül töreni düzenleniyor. Maratonda engelli katılımcılar için ücretsiz kayıt imkanı bulunuyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)