Gazipaşa Havalimanı'ndan Stockholm'e Doğrudan Uçuşlar Başladı, Haber - Duyuru

Gazipaşa Havalimanı'ndan Stockholm'e Doğrudan Uçuşlar Başladı

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Haber - Duyuru Editor

Gazipaşa Havalimanı'ndan Stockholm'e Doğrudan Uçuşlar Başladı

Gazipaşa Havalimanı'nın işleticisi TAV Havalimanları Holding'den yapılan açıklamada, Thomas Cook Scandinavia Havayolları'nın, Antalya Gazipaşa Havalimanı'ndan İsveç'in başkenti Stockholm'e doğrudan uçuşlara başladığı bildirildi.

Açıklamaya göre, Thomas Cook Scandinavia Havayolları'nın Stockholm'den başlattığı karşılıklı seferlerin ilki ile toplam 177 yolcu geldi. Gazipaşa'ya inen uçak Stockholm'e 179 yolcusuyla havalandı.

TAV Gazipaşa İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı, Alanya ve bölgesi için önem taşıyan Gazipaşa Havaalanı'nın hak ettiği yere gelmesi için gerçekleştirdikleri çalışmaların sonuçlarını görmeye devam ettiklerini kaydetti.

Aşıklı, "Gazipaşa'dan Thomas Cook Scandinavia'nın başlattığı ve haftada bir kez gerçekleştireceği karşılıklı doğrudan seferlerden büyük memnuniyet duyuyoruz. İşbirliğimiz ile Thomas Cook'un başka ülkelerden de havalimanımıza direkt seferler düzenlemesini bekliyoruz. Gazipaşa, Alanya ve bölgemizin turizmine hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Halen Gazipaşa Havalimanı'ndan Danimarka'nın Kopenhag, Billund ve Aalborg, Hollanda'nın Amsterdam ve Eindhoven, Norveç'in Oslo, İsveç'in Stockholm ve Goteborg, Belçika'nın Brüksel, Polonya'nın Varşova, Çek Cumhuriyeti'nin Pardubice ve Litvanya'nın Vilinus olmak üzere 8 ülkede 12 noktaya doğrudan uçuşlar gerçekleştiriliyor.

Kaynak: A.A.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)