Futbol Kulüpleri de Ramada Plaza İzmit'i Tercih Ediyor, Konaklama Önerileri

Futbol Kulüpleri de Ramada Plaza İzmit'i Tercih Ediyor

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Futbol Kulüpleri de Ramada Plaza İzmit'i Tercih Ediyor

İzmit'in ilk uluslararası markası ve en büyük oteli olan Ramada Plaza İzmit, kısa zamanda farkını göstererek tercih edilen bir otel olmayı başardı.

İzmit’in en büyük oteli Ramada Plaza İzmit, şehirde faaliyet gösteren pek çok ulusal ve uluslararası şirket ile anlaşma yapıyor. Bununla birlikte sezon itibariyle İzmit’te kamp veya müsabakalar için bulunan futbol kulüpleri de Ramada Plaza İzmit’ i tercih etmeye başladılar.

Son olarak 20 günlük hazırlık kampı için Kocaeli’de bulunan Dubai 1. Futbol Ligi’nde top koşturan Al Khaleej takımı ilk 10 gün Kartepe’de konakladıktan sonra kalan 10 gün için Ramada Plaza İzmit’e yerleşti. Oteldeki konaklama deneyiminden ve hizmet kalitesinden çok memnun kaldıklarını ifade eden kulüp başkanı ve menajeri, futbolcularıyla birlikte otelin Genel Müdürü Cengiz Caner ve ekibine teşekkür ederek, plaket takdim ettiler.

Geçtiğimiz hafta 3. lig 2. grupta top koşturan Trabzon Kanuni Spor da , 1. Hafta Gölcük Belediye Spor karşılaşması için geldiği İzmit’te Ramada Plaza İzmit otelde kaldı. Bu hafta sonu, Sportoto 3. Lig’te top koşturan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor, 2. Hafta Gölcük Spor karşılaşması için İzmit’te olacak ve Ramada Plaza İzmit otelde konaklayacak.

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)